بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لحظه به لحظه با روز سرنوشت ساز لیگ یک
یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 ساعت 18:28
لحظه به لحظه با روز سرنوشت ساز لیگ یک
نفت مسجد سلبمان با تساوی 2 بر 2 مقابل مس رفسنجان و نساجی مازندران با پیروزی 6 بر صفر مقابل را ه آهن به لیگ برتر صعود کردند.

به گزارش "توپ 90"، هفته سی و چهارم و نهایی رقابت های لیگ یک با برگزاری 9 دیدار به طور همزمان در شهرهای مختلف کشور در حال پیگیری است.


18 تیم حاضر در این مسابقات روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و پس از اینکه سقوط سه تیم راه آهن، صبای قم و ایران جوان بوشهر قطعی شد، امروز با نتایجی که به دست می آید مشخص می شود که کدام دو تیم می توانند، فصل آینده به لیگ یک برسند.


نفت مسجد سلیمان در حال حاضر بیشترین شانس صعود را دارد و پس از این تیم، خونه به خونه و نساجی مازندران و همینطور بادران، شانس های بعدی به شمار می روند.

از همین رو در گزارش لحظه به لحظه تنها به اتفاقات این 4 مسابقه می پردازیم.

با گزارش زنده هفته پایانی رقابت های لیگ یک همراه "توپ 90" باشید:

17:05: در ورزشگاه تختی تهران اوضاع به بهترین شکل برای نساجی مازندران پیش رفت و 16 هزار هوادار این تیم پس از 24 سال شاهد جشن صعود تیمشان به لیگ برتر هستند.

19:05: بازیکنان خونه به خونه که امیدواری زیادی به لیگ برتری شدن داشتند، برخی نای بلند شدن از زمین را ندارند و برخی دیگر در حال خروج از زمین با گریه هستند.

19:03: در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل غم و اندوه از هر سو دیده می شود و در حالی که عده ای از مازندرانی ها در تهران جشن به پا کرده اند، خونه به خونه ای ها با حسرت تمام تنها به اتفاقاتی فکر می کنند که سبب عدم صعود آنها شد.

19:02: جواد نکونام بازیکن اسبق تیم ملی مهم ترین موفقیت خود را کسب کرد و توانست نساجی مازندران را لیگ برتری کند.

19:00: تیم فوتبال بادران با دریافت گل در دقیقه 95 مقابل ماشین سازی، با شکست به کار خود پایان داد.

19:00: تیم فوتبال نساجی مازندران در آخرین ثانیه های بازی به گل ششم هم دست یافت تا خونه به خونه امیدهایش به طور کامل از بین برود.

18:56: دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و مس رفسنجان با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت و شاگردان محمود فکری به عنوان قهرمان مسابقات به لیگ برتر صعود کنند.

18:51:  در تهران نیز مانند بابل داور 9 دقیقه وقت تلف شده برای بازی در نظر گرفته است.

18:51: بیژن حیدری داور دیدار دو تیم خونه به خونه و برق جدید شیراز 9 دقیقه وقت تلف شده برای این بازی درنظرگرفته است.

18:49: تیم فوتبال خونه به خونه 3 دقیقه مانده به انتهای بازی با گل روح الله باقری از میهمان خود پیش افتاد و حالا برای صعود با توجه به پیروزی 5 بر صفر نساجی، به یک گل دیگر احتیاج دارد.

18:40: احسان پیرهادی بار دیگر روی یک ارسال از سمت راست خط دفاعی راه آهن و اشتباه گلر، به گل پنجم دست یافت تا حالا از نظر شرایط گل نیز شرایط بسیار خوبی داشته باشد.

18:38: در دیدار دو تیم خونه به خونه سعید فتاحی با یکی از اعضای کادر فنی برق جدید شیراز درگیری فیزیکی پیدا کرد که دقایقی به همین دلیل بازی متوقف شد.

18:34: تیم خونه به خونه طی سه دقیقه دو بار تیرک دروازه برق جدید شیراز را به لرزه در آورد. استرس در ساق پای بازیکنان خونه به خونه دیده می شود.

18:32: نساجی روی ارسال از سمت راست خط دفاعی توسط احسان پیرهادی به گل چهارم دست یافت تا حالا رویاپردازی این تیم برای رسیدن به لیگ برتر بیشتر از هر زمان دیگری واقعی به نظر بیاید.

18:25: در یک دقیقه در تبریز شرایط تحت تاثیر قرار گرفت. تیم بادران ابتدا به گل برتری دست یافت ولی یک دقیقه بعد حسین قرداغی حساب کار را به تساوی کشاند.

18:20: حضور یک جیمی جامپ در ورزشگاه بهنام محمودی مسجد سلیمان سبب شده تا وقفه ای در دیدار این تیم برابر مس رفسنجان شده است. محمود فکری در این دقایق با استرس بالایی بازی را دنبال می کند.

18:19: امیر خدامردی در مسجد سلیمان حساب کار را مقابل شاگردان فکری به تساوی کشانده است. نتیجه ای که سبب بالا رفتن حساسیت ها می شود. این گل از روی یک ضربه ایستگاهی به دست آمد.

18:18: یکی از هواداران نساجی مازندران که در ورزشگاه تختی تهران حاضر شده بود به دلیل فشار زیادی بازی از هوش رفت. اورژانس حاضر در ورزشگاه در حال انتقال این فرد به بیمارستان است.

18:18: ناصر سالاری گلر تیم خونه به خونه به دلیل مصدومیت با آمبولانس از ورزشگاه بیرون برده شد و میکائیل ایمین تراج جایگزین او شد.

* حسین بیت سعید، گودرز واحدی و حسین مالکی دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و مس رفسنجان را از نزدیک تماشا می کنند.

18:14: محمد عباس زاده موفق شد در دقایق ابتدایی نیمه دوم گل سوم را هم به راه آهن بزند تا بیشتر از قبل به لیگ برتر نزدیک شود. در بازی همزمان تیم خونه به خونه همچنان با تساوی به کار خود ادامه می دهد.

* با نتایج فعلی دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران به عنوان دو تیم صعود کننده مطرح شده اند.

18:05: تمام بازی ها به طور همزمان در شهرهای مختلف و در نیمه دوم از سر گرفته شد.

17:44: تیم فوتبال نساجی مازندارن صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد ولی محمد عباس زاده نتوانست پانزدهمین گل فصل خود را به ثمر برساند تا همچنان بازی با پیروزی 2 بر صفر نساجی مازندران ادامه داشته باشد.

17:43: تیم فوتبال مس رفسنجان با گل سجاد حیدری اختلاف را مقابل نفت مسجد سلیمان به حداقل رساند.

17:42: تیم فوتبال خونه به خونه در میان بهت هواداران خود، گل اول را توسط فرزان دانا از برق جدید شیراز دریافت کرد تا تمام اتفاقات تا اینجا علیه این تیم باشد.

17:41: بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران علیرغم اینکه با نتایج فعلی صعود کننده به شمار می روند، پس از گل هایی که می زنند به هیچ وجه وقت تلف نمی کنند و توپ را برای شروع مجدد بازی به نیمه می برند.

17:40: تیم فوتبال نساجی مازندارن موفق شد در دقیقه 40 نیمه اول گل دوم را توسط مجتبی ممشلی به ثمر برساند تا با توجه به تساوی ادامه دار در بابل، در حال حاضر به عنوان صعود کننده دوم پس از نفت مسجد سلیمان مطرح شود.

17:39: امین حاج محمدی مدافع تیم خونه به خونه چیزی با به ثمر رساندن گل اول تیمش فاصله نداشت ولی ضربه او از یک متری با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد.

17:30:وقت کشی تیم فوتبال راه آهن در برخی از دقایق همچنان با اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی نساجی مواجه می شود.

17:28: تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان توسط حسین دوستدار به گل دوم دست یافته و با این نتیجه به نظر می رسد، شاگردان محمود فکری را باید قهرمان رقابت های لیگ یک دانست.

17:28: تیم فوتبال نساجی مازندران در ورزشگاه تختی صاحب یک ضربه پنالتی شد و محمد عباس زاده توانست گل اول قرمزپوشان را در شرایطی به ثمر برساند که خونه به خونه همچنان با تساوی به کار خود ادامه می دهد.

17:20: کادر فنی تیم نساجی مازندارن به شدت نسبت به وقت تلف کردن یکی از بازیکنان راه آهن معترض است.

* علی علیپور، بهداد سلیمی، شجاع خلیل زاده، محسن بنگر و علی قربانی 5 بازیکن شمالی فوتبال ایران هستند که در ورزشگاه تختی تهران برای تشویق نساجی مازندران حضور دارند.

17:08: حمید نعمتی بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان این تیم را در دقیقه 8 از مس رفنسجان پیش انداخت. شاگردان محمود فکری با این نتیجه در آستانه لیگ برتری شدن قرار گرفته اند.

17:00: دیدارهای هفته سی و چهارم به طور همزمان آغاز شد.