بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول در خانه رم به دنبال دفاع کردن نیست
یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 ساعت 18:28
لیورپول در خانه رم به دنبال دفاع کردن نیست
جو گومز، مدافع لیورپول، تاکید کرد که تیمش علی رغم برتری 5-2 در دیدار رفت مقابل رم، در دیدار برگشت به دنبال ارائه یک بازی دفاعی نیست.

به گزارش "توپ 90"، لیورپولی ها در دیدار رفت ابتدا با 5 گل از جالوروسی پیش افتادند اما شاگردان اوزه بیو دی فرانچسکو در دقایق پایانی توانستند دو بار دروازه قرمزها را باز کنند و به جبران نتیجه در دیدار برگشت امیدوار شوند.

رم در مرحله قبل موفق شد شکست 4-1 دیدار رفت برابر بارسا را با برتری 3-0 در دیدار برگشت جبران کند و تا این مرحله در دیدارهای خانگی گلی دریافت نکرده اما گومز معتقد است که تیمش می تواند در المپیکو به گل برسد.

او به خبرنگاران گفت:" همانطور که این فصل نشان دادیم، بهترین فرم ما در دفاع کردن، در زمان حمله است. ما بار دیگر این کار را انجام خواهیم داد و با این ذهنیت به زمین می رویم. واضح است که ما نگران تهدیدهای آنها هم هستیم. دو گلی که آنها به ثمر رساندند، باعث شده تا ما هوشیار باشیم و در کارهای دفاعی مراقب تهدید آنها باشیم.

فکر نمی کنم ما بخواهیم به آنجا برویم و در سراسر بازی تنها دفاع کنیم. در این صورت تحت فشار قرار خواهیم گرفت و این سبک بازی ما نیست. فکر نمی کنم این هدف ما باشد. می خواهیم دست بالا را داشته باشیم و برای زدن گل تلاش کنیم."