بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جهانبخش به دنبال یکه‌تازی مقابل آژاکس
یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 ساعت 17:46
جهانبخش به دنبال یکه‌تازی مقابل آژاکس
ستاره ایرانی در ترکیب آلکمار برابر آژاکس حضور دارد و امیدوار به حفظ روند موفقیت‌هایش در این دیدار حساس است.

به گزارش "توپ 90"، در حساس‌ترین مسابقه هفته سی و سوم و ماقبل پایانی فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ اردیویسه هلند تیم‌های آژاکس و آلکمار که به ترتیب رده‌های دوم و سوم جدول را در اختیار دارند، از ساعت ۱۷ امروز در استادیوم یوهان کرویف آرنا مقابل هم قرار می‌گیرند.

علیرضا جهانبخش که در تمام بازی‌های این فصل آلکمار حضور ثابت داشته و آمار بی‌نظیری با ۱۸ گل و ۱۲ پاس گل به ثبت رسانده و اکنون هم امیدوار برای حفظ آقای گلی و صعود به رده اول برترین پاسورها تلاش می‌کند، در خط حمله بازی مهم تیمش برابر آژاکس حضور دارد.

یاران جهانبخش با ۶۸ امتیازی در رده سوم جدول لیگ اردیویسه هلند جای گرفته‌اند و آژاکس ۷۳ امتیازی و تیم دوم جدول است که آلکماری‌ها تلاش می‌کنند با پیروزی در مسابقه امروز و رسیدن به دو امتیازی این تیم امید بیشتری برای صعود به رتبه دوم در پایان فصل و کسب سهمیه سال آینده لیگ قهرمانان اروپا پیدا کنند.

جهانبخش با تفاضل دو گل بیشتر نسبت به هکتور لوزانو در حال حاضر آقای گل لیگ اردیویسه است ولی در جدول پاسورها با ۱۲ پاس گل بعد از حکیم زیچ، ستاره مراکشی آژاکس که ۱۳ پاس گل داده و در ترکیب امروز تیمش نیز حضور دارد، در رده دوم است.