بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سازوکار جشن قهرمانی لیگ‌یک در سه شهر مهیا شد
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 22:23
سازوکار جشن قهرمانی لیگ‌یک در سه شهر مهیا شد
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: آماده برگزاری مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی لیگ دسته اول در سه شهر هستیم.

به گزارش "توپ 90"، حجت اله بهمنی گفت: سازمان لیگ در سال بیش از ۵ هزار مسابقه باشگاهی در رده‌های مختلف سنی برگزار می کند. گذشته از مراسم اختتامیه لیگ برتر هفدهم که روز گذشته در ورزشگاه آزادی برگزار کردیم. ما در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید در سطح کشور هم لیگ های مختلفی برگزار می کنیم که برای انگیزه دادن به فوتبالیست های پایه در این رده ها نیز مراسم جشن قهرمانی برگزار کرده ایم که البته کمتر در رسانه ها بازتاب داشته است.


وی تصریح کرد: مراسم جشن قهرمانی تیم پرسپولیس حاصل برنامه ریزی و زحمت همکارانم در سازمان لیگ بود که خوشبختانه بازخوردهای مثبتی هم از سوی اهالی فوتبال دریافت کردیم. فردا( یکشنبه) هم لیگ دسته اول فوتبال ایران به پایان می رسد که در سه شهر احتمال قهرمانی تیم ها وجود دارد بنابراین سازمان لیگ آمادگی کامل دارد که  در شهرهای مسجدسلیمان، تهران و بابل برای تیم قهرمان مراسم جشن برگزار کند. 

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ تصریح کرد: در فصول گذشته برگزاری مراسم اختتامیه ها با فاصله زمانی مناسب برگزار می شد اما در سال ۹۷ به دلیل برگزاری جام جهانی مجبور هستیم که این مراسم را به فاصله زمانی بسیار نزدیک برگزار کنیم به طوریکه در هفت روز اخیر سه مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی برگزار می کنیم. بعد از برگزاری مراسم جشن قهرمانی لیگ دسته اول، مراسم قهرمانی فینال جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر را در این شهر برگزار خواهیم کرد.