بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گرشاسبی:در جشنی مفصل به بازیکنان پاداش می‌دهیم
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 22:21
گرشاسبی:در جشنی مفصل به بازیکنان پاداش می‌دهیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در شبکه خبر به سوالاتی که هواداران در خصوص اتفاقات اخیر این باشگاه و همچنین قهرمانی داشتند، پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، حمیدرضا گرشاسبی در اولین تجربه خود به عنوان نفر اول تصمیم گیرنده باشگاه توانست قهرمانی را به همراه سرخپوشان تجربه کند و اکنون تیمش با صعود به مرحله یک هشتم در شرایط مناسبی برای تکرار موفقیت‌های گذشته قرار دارد. پرسپولیس روز گذشته به عنوان قهرمانی دست یافت تا گرشاسبی به دعوت شبکه خبر در صدا و سیما حضور یابد و به سوالاتی که هواداران این تیم در خصوص شرایط تیم داشتند پاسخ دهد. سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن قدردانی از بازیکنان، کادرفنی و مسوولان ورزش که در این مدت حامی تیم برای دستیابی به این هدف بودند، در ادامه برنامه به سوالات هواداران پاسخ داد.


گرشاسبی در پاسخ به سوالی درباره عدم حضور مسلمان در ترکیب پرسپولیس گفت: بعضی اوقات مربی تصمیماتی می‌گیرد که تیم را دچار افت می‌کند و باید او را در جلسه فنی بخواهیم و دلیل آن را بگیریم اما اکنون وقتی تیم را در شرایط رشد می‌بینیم چه دلیلی دارد از او پاسخ این موضوع را بخواهیم.


سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مالی این تیم گفت: ما خوشبختانه اسپانسر خوبی داریم. شخص آقای سلطانی فر برای سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتور پیگیر بودند و قرارداد خوبی را بستیم اما بدهی‌ها امان ما را بریده. تاکنون نزدیک به 20 میلیارد بدهی را پرداخت کردیم و هر بار بدهی جدیدی رو می‌شود و حساب باشگاه را دچار چالش می‌کند. اگر این بدهی‌ها نبود می‌توانستیم در بحث زیرساختی و... شرایط خوبی را شکل دهیم. اما خوشبختانه علیرغم تمام این مسائل در بحث تیم شرایط خوبی را شکل دادیم و در بحث بازرسان نیز در خصوص بیلان مالی مثبت اعلام می‌‌شود.


وی در ادامه در خصوص پاداش قهرمانی گفت: در آپشن قرارداد آنها درصدی ذکر شده و ان شاالله در جشن داخلی که در سالن همایش های صدا و سیما در 15 اردیبهشت برگزار خواهیم کرد و هدیه‌ای در حد توان به بازیکنان اهدا خواهیم کرد.


گرشاسبی در پایان گفت: از همه عزیزان که کمک کردند به این هدف برسیم تشکر می‌کنم و از هواداران هم می‌خواهم به کمک‌ها و حمایت خود ادامه دهند تا باشگاه بتواند از نظر مالی همچنان شرایط خوبی را پشت سر بگذارد و بتواند به اهدافی که دارد دست یابد.