بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یک پوکر، 2 هت تریک و 29 دبل در لیگ هفدهم
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 22:20
یک پوکر، 2 هت تریک و 29 دبل در لیگ هفدهم
101 گل از 512  گل لیگ هفدهم توسط 9 نفر به ثمر رسیده است.

به گزارش "توپ 90"، لیگ هفدهم به پایان رسید و علی علیپور مهاجم پرسپولیس با 19 گل عنوان آقای گلی را به خود اختصاص داد. بعد از او مرتضی تبریزی (ذوب آهن) با 13 گل، لوسیانو پریرا (صنعت نفت) با 12 گل، محمد قاضی (پدیده) و ساسان انصاری (سپاهان) با 11 گل، مهدی ترابی (سایپا) با 10 گل، کی روش استنلی (ذوب آهن) با 9 گل، رضا خالقی فر (گسترش فولاد) و عیسی آل کثیر (نفت تهران) با 8 گل در رده های بعدی قرار گرفتند تا در مجموع 101 گل از 512  گل لیگ هفدهم توسط 9 نفر به ثمر رسیده باشد.


در لیگ امسال مرتضی تبریزی با 4 گلی که در دیدار رفت با استقلال خوزستان به ثمر رساند، تنها پوکر این فصل را به نام خود ثبت کرده است. سامان نریمان جهان در مصاف با سایپا در هفته چهاردهم و محسن کریمی در دیدار هفته شانزدهم با سپاهان موفق به هت تریک شدند. 


در این فصل شاهد ثبت 29 دبل توسط 23 بازیکن بودیم که در این بین علی علیپور با 4 دبل رکورددار شد. آقای گل لیگ هفدهم در دیدار با صنعت نفت (رفت و برگشت) استقلال خوزستان (هفته نهم) و پیکان (هفته بیست و یکم) موفق به ثبت دبل شد. بعد از او یونس دلفی (استقلال خوزستان) با 2 دبل در دیدار مقابل سیاه جامگان (هفته یازدهم) و سپاهان (هفته بیست و نهم) دیده می شود. 


دو مهاجم استقلال نیز دیگر بازیکنانی هستند که در این فصل 2 بار موفق به دبل شده اند. قربانی در مصاف با پارس جنوبی جم (هفته بیست و یکم) و سیاه جامگان (هفته بیست و هفتم) برای تیمش دو گل زد و فرشید اسماعیلی هم مقابل گسترش فولاد (هفته سیزدهم) و سیاه جامگان (هفته بیست و هفتم) دبل کرد. در جدول ذیل فهرست بازیکنانی که در این فصل موفق به ثبت دبل شدند را می بینید: