بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - وستهام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازدید کی روش از کمپ تمرینی المپیاکوس
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 13:59
بازدید کی روش از کمپ تمرینی المپیاکوس
سرمربی تیم ملی در آخرین روزها قبل از آغاز دور پایانی آماده سازی تیم ملی در اروپاگردی خود به یونان رسید تا از شرایط لژیونرهای شاغل در این کشور مطلع شود.

به گزارش "توپ 90"، در روزهایی که رقابت های باشگاهی در نقاط مختلف اروپا به روزهای پایانی خود می رسد کارلوس کی روش برای بررسی آخرین وضعیت ستاره های لژیونر ایران به اروپا سفر کرد که آخرین مقصد این مربی یونان و شهر آتن بود.


رسانه های یونانی با انتشار تصویری از سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در کمپ تمرینی باشگاه المپیاکوس در شهرک رنتی مدعی شدند کی روش در نشستی که با کریستین کارمبئو مدیرفنی فرانسوی باشگاه همچنین سرمربی جدید پرتغالی المپیاکوس داشت از شرایط جسمانی و روحی دو ستاره ایرانی حاضر در این تیم مطلع شد.


همچنین کی روش بازدید کاملی نیز از کمپ باشگاه المپیاکوس داشت تا در صورت تغییر محل بازی ایران با یونان از استانبول به آتن مقدمات برپایی اردوی تیم ملی در این کمپ را فراهم کند. در بازدید کی روش از باشگاه المپیاکوس سرمربی تیم ملی نشستی نیز با کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی دو شاگرد خود داشت و قرار است امروز با حضور در باشگاه AEK از وضعیت مسعود شجاعی نیز مطلع شود.