بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توطئه داور و ویدئو چک علیه پورعلی گنجی
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 13:59
توطئه داور و ویدئو چک علیه پورعلی گنجی
دومین جام معتبر فوتبال قطر هم از دست السد و ستاره هایش لیز خورد تا الدحیل با ثبت دوگانه به روزهای درخشان خود آن سوی آب های خلیج فارس ادامه دهد.

به گزارش "توپ 90"، فینال امیرکاپ جمعه شب در حالی با برتری الدحیل به پایان رسید تا دست السدی ها از دومین جام کوتاه بماند که در ثبت این نتیجه یک بار دیگر نمایش ملی پوش ایرانی نقش تعیین کننده ای داشت. مرتضی پورعلی گنجی در حالی به عنوان یکی از عناصر تدافعی السد به میدان رفته بود که در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده تکل این بازیکن روی پای مهاجم مراکشی الدحیل سرنوشت متفاوتی برای فینال رقم زد تا دوباره نامش بر سر زبان ها بیافتد.


بازی تا دقیقه 5+90 با تساوی 1-1 میان دو تیم مطرح فوتبال قطر در ورزشگاه حمد بن جاسم دوحه پیش می رفت که در این لحظه یوسف العربی مهاجم ملی پوش مراکشی الدحیل در محوطه جریمه السد صاحب توپ شد که تکل پورعلی گنجی مانع گلزنی او شد اما آقای گل لیگ ستارگان با زرنگی خود را به زمین زد تا داور بالاجبار از ویدئوچک برای تعیین تکلیف روی این صحنه بهره ببرد.


تصاویر آهسته نشان می داد قبل از برخورد پای پورعلی گنجی به پای العربی مدافع ایرانی ابتدا روی توپی که مهاجم الدحیل شوت زد تاثیر گذاشت و سپس برخوردی میان دو بازیکن رخ داد که داور جوان قطری با دیدن این تصاویر از تلویزیون هم نتوانست تصمیم درستی بگیرد تا سرانجام با اعلام پنالتی به سود الدحیل زمینه برتری و قهرمانی این تیم در امیرکاپ را فراهم کند.


اتفاقی که باعث شد تا دومین شب تلخ و کابوس وار مرتضی پورعلی گنجی بعد از شب رویارویی السد مقابل پرسپولیس و گل به خودی این بازیکن این بار در خانه و مقابل دیدگان طرفداران السد رقم بخورد. عملکردی که هم باعث شد این بازیکن ثابت تیم ملی ایران قبل از بازی اول جام جهانی مقابل مراکش جنگ با یوسف العربی یکی از ملی پوشان احتمالی رقیب آفریقایی را ببازد هم این که جایگاهش برای ماندن در جمع ستاره های السد متزلزل شود.