بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا(عکس)
شنبه, 08 اردیبهشت 1397 ساعت 13:58
صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا(عکس)
همه روزنامه های ورزشی اسپانیا تیتر اصلی صفحه اول شان را به کنفرانس مطبوعاتی دیروز آندرس اینیستا و اعلام جدایی او از بارسلونا اختصاص دادند.

به گزارش "توپ 90"، اینیستا پس از 22 سال حضور در بارسلونا و کسب جام‌های متعدد، روز گذشته تایید کرد که در پایان فصل، جمع آبی اناری ها را ترک خواهد کرد و به دنبال ماجراجویی جدیدی خواهد رفت. اینیستا در بارسا 8 قهرمانی لالیگا کسب کرده و در آستانه کسب جام نهم است و همچنین 4 قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست آورده است. او پیشنهاداتی از چین در اختیار دارد و گفته می‌شود که فصل آینده در آسیا توپ خواهد زد.

روزنامه مارکا چاپ مادرید در صفحه اول خود با انتشار عکسی از اینیستا به تمجید از کاپیتان بارسا پرداخته و از زحمات او پس از 22 سال حضور در جمع آبی اناری ها تقدیر به عمل آورده است.

 

روزنامه آ.اس چاپ مادرید نیز مانند مارکا به تمجید از اینیستا پرداخته و از زحمات او در این سال‌ها تقدیر کرده است. آ.اس تیتر "افتخاری برای ما بود" را برای خداحافظی با اینیستا انتخاب کرده است.

 

روزنامه موندو دپورتیوو با انتشار عکسی جالب از اینیستا، به خداحافظی او پرداخته و تیتر زده :" همیشه آرزویم این بود که اینگونه تیم را ترک کنم"

 

روزنامه اسپورت نیز با انتشار ویژه نامه ای به تمجید از اینیستا پرداخته و تیتر زده "تکرار نشدنی"