بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازتاب گسترده شایعه رشوه به عابدزاده
جمعه, 07 اردیبهشت 1397 ساعت 21:04
بازتاب گسترده شایعه رشوه به عابدزاده
روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت شایعه پیشنهاد رشوه باشگاه پورتو به دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو را بازتاب داده است.

به گزارش "توپ 90"، روز گذشته خبری مبنی بر اینکه باشگاه پورتو پیشنهاد رشوه ۲۰۰ هزار یورویی به امیر عابدزاده ارائه کرده تا او در دیدار ماریتیمو مقابل این تیم صدرنشین عملکرد ضعیفی ارائه دهد، از سوی روزنامه پرتغالی آبولا منتشر شد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های این کشور و حتی اروپایی پیدا کرد.

با  وجود اینکه روزنامه آبولا در خبری دیگر مطرح شدن رشوه به دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو را رد کرد، اما گفته می‌شود در شرایطی که امیر عابدزاده هم شکایتی از این روزنامه نداشته، فرد ناشناس دیگری علیه باشگاه پورتو به دادگاه شکایت کرده و پیگیر این پرونده است.

نشریه ایتالیایی پُر مخاطب گاتزتا دلو اسپورت امروز به طور کامل به انتشار چنین خبری در لیگ برتر پرتغال پرداخته و عنوان کرده باشگاه پورتو برخلاف شایعات پیشنهاد رشوه به عابدزاده نداشته، اما با مسؤولان باشگاه ماریتیمو تماس گرفته تا اختلاف یک میلیون یورویی که از سال ۲۰۱۶ بر سر انتقال موسی مارگا داشته‌اند را حل کنند.

مارگا، یک مهاجم اهل مالی است که دو سال قبل از ماریتیمو به پورتو رفت ولی یک میلیون یورو از مبلغ این انتقال را به باشگاه ماریتیمو پرداخت نکرد، اما حالا پورتو عنوان کرده در صورت شکست ماریتیمو برابر آنها، این مبلغ را به حساب آنها واریز می‌کند!