بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس و نیاز به یک نیمه طلایی تا رکورد ویژه
جمعه, 07 اردیبهشت 1397 ساعت 20:30
پرسپولیس و نیاز به یک نیمه طلایی تا رکورد ویژه
پرسپولیسی ها امیدوارند همچون بازی فصل گذشته مقابل پدیده ۴ گل بزنند تا به رکوردی ویژه دست پیدا کنند.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان در نیمه اول فرصت های گلزنی متعددی را از دست دادند و تنها شوت محمد انصاری به بار نشست تا قفل دروازه ایمان صادقی شکسته شود. در روز غیبت علی علیپور، گادوین منشا، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده و وحید امیری باید جور او را بکشند اما هنوز موفق به رساندن توپ به تور سپیدرودی ها نشده اند.

در سه فصل اخیر تیم برانکو ایوانکوویچ بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشته اما هیچگاه خط آتش آن ها به قدرتمندی لیگ پانزدهم نبوده است. آن فصل اگر چه پرسپولیس عملکرد ضعیفی در خط دفاع داشت اما با گل های پرشمار، خاطرات شیرینی را برای هوادارانشان می ساخت و به نوعی خلا خط دفاع با درخشش مهاجمان جبران می‌شد.

 

اما این فصل آن ها همچون لیگ شانزدهم از خط دفاعی مستحکمی بهره مند هستند و می‌توانند با رقم زدن یک نیمه طلایی _همچون بازی فصل پیش مقابل پدیده_ به رکورد گلزنی لیگ پانزدهم نیز برسند.

 

پرسپولیس فصل گذشته در نیمه دوم ۴ بار دروازه تیم مشهدی را فرو ریخت تا جشن قهرمانی را شیرین تر کند و حالا مهاجمان پرسپولیس اگر موفق به این کار شوند، با ۵۰ گل بهترین آمار خط حمله دوران پروفسور را مشترکا با لیگ پانزدهم، به ثبت خواهند رساند.

 

عکس از امیرحسین خیرخواه