بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ونگر: می توانستیم همین امشب به فینال برسیم
جمعه, 07 اردیبهشت 1397 ساعت 12:46
ونگر: می توانستیم همین امشب به فینال برسیم
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از تساوی 1-1 مقابل اتلتیکو مادرید، از اینکه بازیکنانش نتوانستند کار حریف اسپانیایی را در خانه تمام کنند، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش "توپ 90"، در این دیدار در حالی که اتلتیکو مادرید از دقیقه 10 با اخراج سیمه ورسالیکو، 10 نفره شده بود، آرسنال در دقیقه 61 با گل الکساندر لاکازت پیش افتاد اما در دقایق پایانی اتلتیکو توانست توسط آنتوان گریزمان به گل تساوی برسد.

این نتیجه در حالی به دست آمد که آرسنالی ها در بیشتر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند و موقعیت های بسیار خوبی روی دروازه اتلتیکو ایجاد کردند؛ به همین دلیل، ونگر از اینکه بازیکنانش نتوانستند بیش از یک بار دروازه حریف را باز کنند، ابراز ناراحتی کرد؛ هرچند معتقد است که تیمش می تواند در دیدار برگشت به نتیجه دلخواه برسد.

او به خبرنگاران گفت:" نتیجه با نمایشی که ارائه دادیم، هماهنگ نیست. این نمایش مقابل تیمی بود که خیلی خوب دفاع می کند. وقتی 1-0 پیش افتادیم، مشخص بود باید چه کار انجام بدهیم؛ نباید روی توپ های بلند غافلگیر می شدیم.

باید بگویم هواداران ما فوق العاده بودند. در مجموع، ما با دادن یک گل خارج از خانه، کار خودمان را سخت کردیم.

بله ما می توانیم در دیدار برگشت پیروز شویم. دیدار ویژه ای خواهد بود. کار ما مشخص است. البته با یک احساس بد بازی را تمام کردیم زیرا ما این شانس را داشتیم که همین امشب به فینال برسیم. این چیزی است که برایش افسوس می خوریم."