بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آقای غیاثی بادران شما را به جام‌جهانی می‌فرستد!
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1397 ساعت 00:29
آقای غیاثی بادران شما را به جام‌جهانی می‌فرستد!
نشست خبری امروز باشگاه بادران با حواشی زیادی همراه بود و در این بین سرپرست این باشگاه در ادعایی عجیب اعلام کرد فوتبال ایران به هیچ عنوان پاک نیست.

به گزارش "توپ 90"، ایزد سیف‌الله‌پور سرپرست تیم بادران صحبت‌هایش را در نشست مطبوعاتی این باشگاه اینطور آغاز کرد: ابتدا از زحمات آقای قربانیان و خانم موسوی که در طی این مدت برای خصوصی‌سازی فوتبال زحمات زیادی کشیدند تشکر می‌کنم و در ادامه از محمد ربیعی دوست خوبم که تا به امروز برای موفقیت این تیم از هیچ کاری دریغ نکرده ممنونم.  این عزیزان با کاری که انجام دادند به اهالی فوتبال فهماندند که کاری که انجام می‌دهند فراتر از یک فوتبال مدرن است.


او هم به مانند مدیر و مالک بادران گلایه‌هایی دارد که می‌گوید: گلایه‌هایی از مسئولین فوتبال دارم و می‌خواهم بگویم آقای تاج اگر می‌خواهید بخش خصوصی در کنار شما باشد و دم از حمایت از بخش خصوصی و فوتبال پاک می‌زنید قدم پیش بگذارید و از تیم‌هایی مثل نساجی، خونه‌به‌خونه و بادران حمایت کنید.


وی در ادامه گفت: ما نمی‌گوییم حمایت مالی شود بلکه حمایت برای علاقمندی و پیشرفت بیشتر در این زمینه باید وجود داشته باشد. شما می‌دانید که ما مجبوریم از کلمه ناپاک در این فوتبال صحبت کنیم هر چند بعضی‌ها تحمل شنیدن چنین کلماتی را ندارند، من حتی در جلسه‌ای که با اعضای محترم فدراسیون، حراست و همه دوستان داشتم خواهش کردم نگویید فوتبال ما پاک است. با همه احترامی که برای تمامی عزیزان در عرصه فوتبال قائل هستم باید بگویم متاسفانه به هیچ وجه فوتبال ما پاک نیست.


سیف‌الله‌پور درباره شرایط بد باشگاه‌ها و بی‌توجهی مسئولین به این موضوع خاطرنشان کرد: می‌خواهم بدانم وقتی باشگاهی پولی ندارد چرا باید هزینه بی‌خود کند و از این شهر به آن شهر برود، اگر فوتبال سالم و پاک بود اکنون این تیم من بود که باید در صدرجدول قرار می‌گرفت و قهرمان می‌شد. خودتان خوب می‌‌دانید که بادران ابتدای فصل چطور نتیجه می‌گرفت و جایگاهش کجای جدول بود اما چه اتفاقی افتاد که اکنون این جایگاه را دارد، سوالی که برای همه در اذهان مطرح است همین است. ما قبل از بازی‌ها باید به بازیکنان بگوییم مراقب پنالتی‌هایی که برای ما در دقایق پایانی خواهند گرفت باشید! ما بهترین خط حمله را داریم و 55 گل به ثمر رساندیم آیا این تعداد گل اتفاقی است؟ ما حاضریم تمام ناعدالتی‌ها را به تصویر بکشیم و نشان دهیم که چه اتفاقاتی برای بادران رقم خورده و چه عواملی باعث شده که این تیم اکنون اینجای جدول باشد. 2 سال پیش هم این اتفاقات افتاد اما ما با تمام قدرت سال بعد را استارت زدیم و امسال هم همین‌طور اما آنچه که نباید را شاهد بودیم.


او عامل اصلی شکست تیم‌ها را بنگاه‌های شرط‌بندی می‌داند و می‌گوید: همه می‌خواهند بدانند چرا صبا سقوط کرده؟ چرا نیفتد؟ چرا یک بار نمی‌خواهید با باشگاه‌های صحبت کنید که به بازیکنانش احترام می‌گذارند و کمک می‌کنند تا یک فوتبال سالم را به معرض نمایش می‌گذارد نمی‌گذارد؟ شما خودتان می‌دانید که این بنگاه‌های شرط‌بندی هستند که اتفاقات فوتبالی را رقم می‌زنند. اگر در این هفته پایانی مقابلش نایستیم، در فصل آینده از هفته‌های ابتدایی این بنگاه‌ها با قدرت بیشتر کارشان را استارت خواهند زد.


سرپرست بادران به دنبال احقاق حق تیم به داوری اعتراض دارد و اعتراضش را اینطور بیان می‌کند: آقای اصفهانیان رئیس محترم کمیته داوری می‌خواهم بدانم تا کی باید افرادی در کنار شما حضور داشته باشند که شایسته جایگاهی که به آنها داده می‌شود نیستند. حتی حاضر نیستید از مالکی که میلیاردها هزینه کرده عذرخواهی کنید فقط او به دنبال احقاق حقش است و در این فوتبال 7 بار تیمش متضرر شده است. مگر می‌شود یک باشگاه در 7 بازی پشت سر هم که آخرین آن در بازی با نفت‌مسجدسلیمان است اینطور با ما رفتار شود؟ دیگر آشکارا سر ما را بریدند آن هم مقابل دیدگان آقای عسگری ناظر ویژه این بازی. آقای غیاثی بپذیر که دوره شما به پایان رسیده است، اگر برای جام‌جهانی ایستاده‌اید بیایید باشگاه بادران خرج شما را برای رفتن به این سفر تقبل می‌کند. آقا بس کنید دیگر. چرا دیگر افراد تحصیلکرده و کارآمد مثل آقای کامرانی‌فر دیگر در این داوری نیست.


وی افزود: آقای غیاثی سال گذشته چه تهمت‌هایی که به این فدراسیون نمی‌زد اما حالا چون حق کارشناسی، آنالیزوری و ... در این فوتبال به ایشان داده می‌شود سکوت کرده است و دایه مهربان‌تر از مادر شده است. ما گلایه‌ای از فدراسیون نداریم و از آقای تاج و مسئولین سازمان لیگ تشکر می‌کنیم که امسال با یک نظم و انضباط درست و حسابی لیگ یک را برگزار کردند. تنها مشکل امسال برگزاری مسابقات در زمین‌های نامناسب بود.

سیف‌الله‌پور با تلنگر حرف‌هایش را به پایان رساند و گفت: امیدوارم که دوستان جواب کمک‌هایی که مالک و مدیرعامل بادران به فوتبال ایران داشته‌اند را به حق پاسخ دهند. 70، 80 نفر در این تیم درآمد خودش و خانواده‌شان را از همین فوتبال تامین می‌کنند. استیل آذین کنار رفت، مطمئن باشید با این اتفاقات بادران‌ها، نساجی‌ها و خونه‌به‌خونه‌ای‌ها هم کنار می‌روند. اینقدر از بخش خصوصی گفتیم اما روزی که می‌خواستیم پرسپولیس و استقلال را خصوصی کنیم مزایده پشت مزایده گذاشتیم اما آخر سر فهمیدیم همه چیز کشک است.