بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقلال متخصص گلزنی در حوالی محوطه شش قدم
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
استقلال متخصص گلزنی در حوالی محوطه شش قدم
گل زدن با شوت از راه دور آخرین وسیله ای است که آبی ها برای گلزنی آزمایش می کنند.

به گزارش "توپ 90"، تعداد زیادی از گل های بازیکنان استقلال در هفته های اخیر از داخل محوطه جریمه بود و شاید آخرین گل این تیم که خارج از محوطه جریمه و حوالی محوطه شش قدم به ثمر رسید را کمتر کسی به یاد آورد.


سه گل دیدار با پیکان، تک گل دیدار با الهلال و گسترش فولاد، هر چهار گل دیدار با سیاه جامگان، هر دو گل دیدار با الریان و در نهایت هر دو گل دیدار با نفت تهران نشان می دهد که آبی پوشان گل های خود را در داخل محوطه جریمه به ثمر می رسانند و این موضوع یکی از خواسته ها و برنامه های شفر است که آبی پوشان به خوبی آن را در زمین پیاده می کنند.

 

  • 3ماه بعد از آخرین گل از راه دور


آخرین گل استقلال خارج از محوطه جریمه ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی برابر سپیدرود رشت بود که 3 ماه قبل در بهمن ماه به ثمر رساند. ابراهیمی در جریان این دیدار با استفاده از یک ضربه ایستگاهی از راه دور گل دوم استقلال را وارد دروازه حریف کرد و بعد از این گل آبی پوشان اکثر گل های خود را از داخل محوطه جریمه و حوالی محوطه شش قدم به ثمر رساندند.

 

  • شوت زدن؛ آیتم تمرینی هر روزه استقلال


استقلالی ها اما آنگونه که رسانه های رسمی این باشگاه گزارش می دهند با نظر شفر بعد از پایان تمرین همواره شوت زدن از راه دور را در تمرینات خود دارند و سرمربی و اعضای کادرفنی نیز در این بخش از تمرین شرکت می کنند. در این آیتم ها همواره تعدادی از بازیکنان حضور پیدا می کنند و در مدل های مختلف شوت زنی را تمرین می کنند اما در جریان مسابقه کمتر شاهد گلزنی آن ها با این روش هستیم.