بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مقصد های احتمالی ستاره یونایتد در تابستان
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
مقصد های احتمالی ستاره یونایتد در تابستان
آنتونی مارسیال وینگر جوان فرانسوی منچستر یونایتد، به احتمال زیاد در تابستان تیمش را ترک خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، او که با مارکوس راشفورد و روملو لوکاکو برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید رقابت کند، یک رقیب دیگر هم به لیست او اضافه شد. آن رقیب الکسیس سانچز است. این جوان فرانسوی 22 ساله که هم اکنون در منچستر یونایتد بازی می کند، شایعه هایی مبنی بر پیوستن او به یوونتوس وجود دارد. خود او هم اعلام کرده که دوست دارد با یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. او در 28 بازی موفق شد 9 گل را وارد دروازه حریفان خود کند. در این مقاله انتخاب های او را در تابستان بررسی می کنیم.


انتخاب رویایی: بارسلونا
بارسلونا که به نظر میرسد در تابستان خرید هایی را داشته باشد، یکی از گزینه های آن ها را می توان آنتونی مارسیال جوان دانست. به فرض اینکه غول کاتالان در تابستان آنتونی مارسیال را بخرد، کار برای او بسیار سخت خواهد بود زیرا که در ترکیب اصلی ستارگان بسیاری مانند لیونل مسی، لوییز سوارز و فیلیپ کوتینیو بازی خواهند کرد.

شایعاتی مبنی بر اینکه لوییز سوارز به لیورپول برخواهد گشت، هست؛ اما اگر چنین نیز باشد ستارگان بسیاری غیر از سوارز در بارسلونا توپ می زنند. فیلیپ کوتینیو توانایی بازی در مرکز زمین را دارد پس می توان تصور کرد که آنتونی مارسیال بتواند کنار هم وطن خود دمبله بازی کند.انتخاب واقع گرایانه: یوونتوس 
به نظر می رسد که انتقال این مهاجم فرانسوی به یوونتوس سبب پیشرفتش شود. یوونتوس در آستانه قهرمانی برای هفتمین بار در لیگ سری آ است و همیشه در لیگ قهرمانان تهدید بزرگی برای باقی تیم ها محسوب می شود. مشکل عمده مارسیال در اولدترافورد، نبودن در ترکیب اصلی است و به نظر می رسد با انتقال به یوونتوس این مشکل بر طرف شود.
گونزالو ایگوایین هنوز هم مهاجم اصلی تیم یوونتوس است. او 30 سال سن دارد اما هنوز خوب بازی می کند.این مهاجم آرژانتینی در این فصل در 40 بازی 22 گل به ثمر رسانده است.اگر به خط حمله یوونتوس نگاهی بیندازید متوجه میشوید که اگر بانوی پیر، آنتونی مارسیال را به خدمت بگیرد، خط حمله زهردارتری خواهد داشت. بازی کردن در کنار دیبالا و داگلاس کاستا می تواند بسیار برای مارسیال جوان و تیم یوونتوس موثر باشد.


انتخاب ریسک: آرسنال 
این انتخاب ممکن است دارای ریسک کمتری باشد اگر آرسن ونگر در آرسنال باقی بماند.ممکن است وسوسه انگیز باشد که توپچی ها او را جایگزین سانچز کنند،پیر امریک اوبامیانگ موفق نشده که عملکرد قابل توجهی را از خود به جای بگذارد و این یک وسوسه می تواند باشد.اگر این مهاجم فرانسوی به آرسنال برود،تقابل قابل توجهی با لاگارد و ولبک خواهد داشت که کار را برای او سخت تر می کند.


نظر اسکواکا: بایرن مونیخ 
اگر مارسیال می خواهد اولدترافورد را ترک کند،بهترین گزینه برای او می تواند بایرن مونیخ باشد. اگر مارسیال به باوارایی ها بپیوندد،بایرن مونیخ به مراتب خط حمله بهتری خواهد داشت و این یک تهدید ترسناک برای دیگر غول های بوندسلیگا به حساب می آید. شایعاتی مبنی بر جدا شدن رابرت لواندوفسکی از باوارایی ها وجود دارد. در انتهای این فصل رئال مادرید به نظر می رسد که خواهان لواندوفسکی است و پیشنهاداتی به لواندوفسکی خواهد داد که به احتمال زیاد او مونیخ را ترک خواهد کرد.

 یک خبر ناراحت کننده برای طرفداران فوتبال این است که دو وینگر افسانه ای بایرن یعنی آرین روبن و فرانک ریزی به تدریج به پایان کار خود و خداحافظی فکر می کنند این دو بازیکن دی این فصل  به ترتیب 34 و 35 بازی را در ترکیب اصلی بوده اند. به همین دلیل باوارایی ها به فکر جوانان آینده داری مانند آنتونی مارسیال خواهند بود و این می تواند برای مهاجم فرانسوی یک موقعیت باشد. مارسیال می تواند در بایرن با هم وطن خود کینگزلی کومن بازی کند و بدرخشد. 

منبع: اسکواکا


ترجمه: امیررضا ایمانی