بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سویا 2 - بارسلونا 0 (جام‌حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ برتر برای آقای گل تمام شد
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
لیگ برتر برای آقای گل تمام شد
آقای گل حال حاضر فوتبال ایران به دلیل مصدومیت نمی تواند در آخرین هفته برای تیمش بازی کرده و تعداد گل هایش را افزایش دهد.

به گزارش" توپ 90" علی علیپور با گلی که در بازی برابر ذوب آهن به ثمر رساند 19 گله شده و به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. او در حالی شانس اول آقای گلی در این فصل از رقابت ها است که نفر دوم گلزنان مرتضی تبریزی با 13 گل زده است. تبریزی برای گرفتن کفش طلای آقای گلی این فصل باید در بازی آخر حداقل 6 گل به ثمر برساند. کاری که دشوار است و همین باعث می شود که علیپور را آقای گل احتمالی این فصل بدانیم.


مهاجم شماره 70 پرسپولیس اما در آخرین بازی تیمش در لیگ برتر از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و به همین دلیل بازی آخر تیمش برابر سپیدرود را از دست داد. او نمی تواند در بازی آخر که در ورزشگاه آزادی برگزار شده و قرار است جشن قهرمانی پرسپولیس هم در آن روز برگزار شود حضور داشته باشد اما روند مصدومیتش به شکلی است که به بازی حساس تیمش در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الجزیره خواهد رسید.


علیپور در حالی با 19 گل کارش را در لیگ امسال به پایان رساند که رکورد بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر را شکست. بهترین گلزن پرسپولیس قبل از علیپور در لیگ برتر مهدی طارمی بود که در فصل قبل با 18 گل توانست آقای گل رقابت ها شود. البته محسن خلیلی هم در لیگ هفدهم با 18 گل و به طور مشترک با هادی اصغری از راه آهن به این عنوان دست پیدا کرده بودند. علی دایی در لیگ سوم و مهدی طارمی در لیگ پانزدهم هم هر کدام با 16 گل سابقه آقای گلی با پیراهن پرسپولیس را در لیگ برتر دارند.


با تمام این اوصاف مهاجم 24 ساله پرسپولیس به احتمال خیلی زیاد امسال با 19 گل عنوان آقای گلی را به دست خواهد آورد هرچند او شانس داشت که در بازی با سپیدرود به رکورد رضا نوروزی که با 24 گل در یک فصل رکورددار گل زده در لیگ برتر است نزدیک شود.