بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال تورنتو رپترز - اوکلاهاما سیتی تاندر

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

علت فروش صلاح به لیورپول فاش شد
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
علت فروش صلاح به لیورپول فاش شد
برای بسیاری از فوتبال دوستان جای سوال است که چرا باشگاه رم محمد صلاح را در تابستان به راحتی از دست داد.

به گزارش "توپ 90"، تابستان گذشته لیورپول با تنها 42 میلیون یورو محمد صلاح را به خدمت گرفت. چند هفته بعد و با انتقال 222 میلیون یورویی نیمار به بارسا، همه معادلات به هم خورد و قیمت بازیکنان دوبرابر شد. صلاح شب گذشته دو گل از پنج گل لیورپول به رم را به ثمر رساند و دو پاس گل هم داد تا بیش از پیش ارزش هایش را اثبات کند.

مونچی، مدیر ورزشی رم در مورد دلیل فروش صلاح به رادیو اوندا سرو گفت:« من مسئول فروش صلاح هستم و او با نظر من به لیورپول رفت. وقتی به عنوان مدیر ورزشی رم معرفی شدم، شرایط مالی باشگاه زیر نظر یوفا قرار داشت و ما در خطر زیر پا گذاشتن فیرپلی مالی بودیم. اگر همین حالا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستیم، به خاطر فروش محمد صلاح است. ما باید تا 30 ژوئن، یک بازیکن خوب مان را می فروختیم تا از خطر محرومیت فرار کنیم.

برای صلاح پیشنهادی 30 میلیونی رسیده بود اما در نهایت با 42 میلیون یورو که بعلاوه چند بند که تا 50 میلیون یورو نیز افزایش می یابد، او را به لیورپول واگذار کردیم. واضح است که پس از انتقال نیمار، دمبله و کوتینیو، رقم فروش محمد صلاح حالا بیشتر به یک شوخی شبیه است. به لیورپول برای این خرید خوب تبریک می گویم.»