بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سه پرسپولیسی سپیدرود علیه برانکو
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
سه پرسپولیسی سپیدرود علیه برانکو
سپیدرود با توجه به دریافت حکم بقا در لیگ برتر روز جمعه با تمرکز بیشتری برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار خواهد گرفت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان علی کریمی با عملکردی قابل ستایش توانستند سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کنند تا فصل هجدهم فوتبال ایران نیز شاهد هواداران پرشور این تیم گیلانی باشد.


در بازی روز جمعه اما تقابل ایمان صادقی، علیرضا نورمحمدی و حسین کعبی برابر پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ جالب توجه خواهد بود. سه بازیکنی که سابقه حضور در پرسپولیس و البته شاگردی برانکو ایوانکوویچ را در کارنامه دارند.


حسین کعبی که اکنون با بازوبند کاپیتانی سپیدرود به بازیکن محبوب گیلانی ها تبدیل شده در جام جهانی 2006 یکی از مهره‌های ثابت مرد کروات نیمکت پرسپولیس محسوب می‌شد. ایمان صادقی نیز در اولین فصل حضور برانکو به عنوان دروازه‌بان به این تیم اضافه شد و البته نتوانست از نوسان و حواشی سوشا مکانی به سود خود استفاده کند و در نهایت در نیم فصل از این تیم جدا شد.


علیرضا نورمحمدی نیز سومین بازیکن از جمع سپیدرودی‌هاست که سابقه بازی در پرسپولیس برانکو را در کارنامه دارد. کاپیتان پرسپولیس در فصل پانزدهم در نهایت در شرایطی که در روز پایانی از کسب عنوان قهرمانی بازمانده بودند از این تیم جدا شد و امروز بعد از سه فصل بار دیگر مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. نورمحمدی البته در لیگ شانزدهم در ترکیب نفت آبادان مقابل پرسپولیس قرار گرفته بود و توانست به همراه تیمش به برد مقابل برانکو دست یابد.


اکنون در روزی که هر دو تیم دغدغه‌ای برای فصل ندارند و برانکو و شاگردانش برای پایان 90 دقیقه و برگزاری جشن قهرمانی بی تابی می‌کنند، باید دید عملکرد این سه بازیکن مقابل سرخپوشان تهرانی چه خواهد بود.