بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شیمیدر 87 - رعدپدافند 70

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

موضع عجیب بازیکنان نفت علیه بیرانوند
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
موضع عجیب بازیکنان نفت علیه بیرانوند
دروازه بان پرسپولیس در اقدامی عجیب از سوی بازیکنان و مسوولان نفت به عنوان مقصر سقوط این تیم معرفی شده است.

به گزارش "توپ 90"، نفت تهران در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ سقوطش به دسته اول قطعیت یافت تا ماجراهای عجیب این تیم در لیگ برتر پایان یابد.


نفت که از فصل گذشته با تغییرات مداوم مدیران و مالکان خود مواجه شده بود، با توجه به عدم راهبری مناسب چاره و سرنوشتی جز سقوط نداشت و بازیکنان و کادرفنی باتجربه نیز نتوانستند مانع از اتفاق تلخ برای آنها شوند.


هومن افاضلی و شاگردانش که در مقطعی از لیگ نتایج امیدبخشی را کسب کرده بودند، در نهایت نتوانستند در رقابت با دیگر مدعیان سقوط به نتایج بهتری دست یابند.


نکته عجیب اینجاست که برخی بازیکنان نفت طی روزهای اخیر در گفتگوهای خود علیه علیرضا بیرانوند موضع گرفته و حکم دادگاهی این دروازه بان و حضورش در تمرینات و مصاحبه‌های او علیه مدیران باشگاه را در سقوط نفت تاثیرگذار دانسته‌اند.


این در حالی است که بیرانوند بعد از سه فصل حضور در نفت تهران و در شرایطی که دو فصل از آخرین حضورش در این تیم می‌گذشت به دنبال دریافت حق قانونی خود بوده و بارها با پادرمیانی فوتبالی‌ها نسبت به حق خود تخفیف نیز قائل شده بود.


جالب این است که در میان بازیکنانی که اکنون بیرانوند را بابت شکایت از باشگاه نفت مورد شماتت قرار می‌دهند بازیکنانی قرار دارند که خود سابقه شکایت از باشگاه سابق‌شان بابت مطالبات‌شان را نیز دارند.