بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری گنبد 3 - پیکان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 11:21
پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید
دو تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه آلیانز آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، پرتکرار ترین دیدار تاریخ چمپیونزلیگ، امسال نیز در مرحله نیمه نهایی برگزار خواهد شد. شاگردان هاینکس که قهرمانی خود در بوندس لیگا را مسجل کردند، به دنبال کسب دومین دو گانه خود با این مربی هستند. هاینکس که در میانه فصل به جای کارلو آنچلوتی به جمع بایرنی ها اضافه شد، در پایان فصل این تیم را ترک خواهد کرد و قصد دارد در این مدت یک افتخار بزرگ دیگر برای بایرن رقم بزند.

بایرنی ها در فرم خوبی پا به این دیدار می‌گذارند و شرایط خوبی را در هفته های اخیر طی کرده اند؛ هر چند که حضورشان در نیمه نهایی با کمی خوش شانسی همراه بوده است. آنها در مرحله یک هشتم نهایی ها با بشیکتاش روبرو شدند و در مرحله یک چهارم نهایی، مقابل سویا قرار گرفتند که به سختی از سد این تیم عبور کردند.

در آن سو رئال مادرید روند پرفراز و نشیبی را طی کرده و به دنبال این است که آخرین جام فصل را بالای سر ببرد. در حقیقت رئال برای نجات فصل بسیار بدی که پشت سر گذاشت، باید در چمپیونزلیگ قهرمان شود و در صورتی که دیدار برگشت با یووه را نادیده بگیریم، تا به اینجا نیز گام‌های استواری در این مسیر برداشته است. سپیدپوشان رقیب سنتی بایرن مونیخ هستند و در سال‌های اخیر، نتایج بسیار خوبی مقابل باواریایی ها کسب کرده اند.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 5 پیروزی برای رئال و تنها 1 پیروزی برای بایرن به دست آمده است. در حقیقت رئال در هر 5 بازی اخیرش مقابل بایرن به پیروزی رسیده و در دو باری که در این 4 سال در مرحله حذفی مقابل آنها قرار گرفته، موفق به حذف باواریایی ها شده است.

 بایرن با بدشانسی، دو بازیکن اصلی خود را درست پیش از این بازی از دست داد. آرتورو ویدال و دیوید آلابا، هر دو مصدوم شده اند و حضور ویدال به صورت حتم غیرممکن خواهد بود ولی شاید آلابا بتواند بایرن را همراهی کند. همچنین کومان و نویر نیز نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.

ترکیب احتمالی: