بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استاد جهانبخش کاندید بهترین مربی سال هلند
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 11:21
استاد جهانبخش کاندید بهترین مربی سال هلند
سرمربی آلکمار با نتایج خوبی که امسال با این تیم در رقابت های باشگاهی هلند کسب کرد یکی از سه نامزد کسب عنوان بهترین مربی سال این کشور شد.

به گزارش "توپ 90"، AZ آلکمار در حالی با در اختیار داشتن ستاره ایرانی به نام علیرضا جهانبخش نتایج فوق العاده ای در این فصل از رقابت های باشگاهی هلند کسب کرد که ون دن بروم سرمربی 49 ساله این تیم تاثیر بسیار فراوانی در این اوج گیری داشت، مردی که در طول سه سال گذشته انقلاب بزرگی در ساختار و ترکیب این باشگاه به وجود آورده است.


فدراسیون فوتبال هلند طبق روال هر سال برای اهدای جایزه مربی برتر فصل با عنوان جام "رینوس میشل" سه کاندیدای اصلی را معرفی کرد که استاد جهانبخش در سال های گذشته نیز یکی از این کاندیداها قلمداد شده است تا ون دن بروم برای تصاحب آن با فیلیپ کوکو سرمربی آیندهوون و جیووانی فان برونکهورست سرمربی فاینورد دو چهره سرشناس سابق تیم ملی هلند رقابت نفسگیری داشته باشد.


از این جمع کوکو جام قهرمانی آردیویسه را بالای سر برد و فان برونکهورست هم چند روز پیش با از پیش رو برداشتن شاگردان ون دن بروم در فینال جام حذفی دومین جام معتبر این کشور را به خود اختصاص داد با این حال رسانه های هلندی از شانس بالای سرمربی آلکمار برای تصاحب این عنوان خبر دادند.