بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بوندس لیگا در انتظار درخشش جهانبخش است
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 11:20
بوندس لیگا در انتظار درخشش جهانبخش است
درخشش فوق العاده ستاره ایرانی آلکمار با رشد بسیار زیاد ارزش او در مارکتینگ اروپا توام شد تا رسانه های هلندی از قطعیت جدایی این بازیکن در تابستان خبر بدهند.

به گزارش "توپ 90"، شبکه پربیننده voetbal هلند در ویژه برنامه ای پیرامون بررسی شرایط ستاره های این فصل آردیویسه به آقای گل ایرانی حال حاضر رقابت ها پرداخت و مدعی شد علیرضا جهانبخش بعید است دیگر در باشگاه AZ باقی بماند چون پیشنهادات وسوسه کننده بسیاری زیادی برای او رسیده است.


آرنولد بریجک کارشناس مطرح و محبوب این شبکه هلندی با تعریف و تمجید از ستاره ایرانی گفت:« علیرضا جهانبخش این فصل نشان داد یک فوق ستاره است که با توجه به توانایی حضور در پست های مختلف باعث قوی تر شدن AZ در رقابت با سایر رقبا و پیشرفت این تیم در فصل جاری شد از همین رو با پیشرفتی که به نسبت دو فصل قبل از این بازیکن دیدم شک ندارم که آلکماری ها دیگر توان نگه داشتن او را نخواهند داشت».


این کارشناس مطرح در پیش بینی جالب خود از آینده ستاره ایرانی افزود:« جهانبخش جام جهانی 2018 را پیش رو دارد، تورنمنتی که می تواند برای او سکوی پرتاب بزرگ تری باشد چون مقابل اسپانیا، پرتغال و حتی مراکش همه نگاه ها به او دوخته می شود و این می تواند زمینه ورود او به باشگاهی بزرگ را فراهم کند. باشگاهی که طبق پیش بینی من یکی از تیم های خوب بوندس لیگا خواهد بود چون سبک علیرضا به فوتبال آلمان بسیار شبیه تر از کشورهای دیگر است و او می تواند به درخشش خود در این لیگ ادامه دهد».