بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خریدهای پرسپولیس به دنبال گل شماره 11
چهارشنبه, 05 اردیبهشت 1397 ساعت 11:20
خریدهای پرسپولیس به دنبال گل شماره 11
پرسپولیس در تابستان 4 خرید داشت و آن ها روی هم در لیگ هفدهم 10 گل به ثمر رساندند.

به گزارش "توپ 90"، باتوجه به حفظ اسکلت قهرمان لیگ شانزدهم، سرخ ها نیازی به بریز و بپاش تابستانی نداشتند و در نقل و انتقالات پیش فصل تنها گادوین منشا، سیامک نعمتی، شجاع خلیل زاده و شایان مصلح را جذب کردند؛ ستاره هایی که هر یک مشتریان بسیاری داشتند اما در نهایت پرسپولیس موفق به خرید آن ها شد. البته پس از شروع لیگ بشار رسن نیز پرسپولیسی شد.

فصل با گلزنی شجاع خلیل زاده و سپس منشا آغاز شد اما اوضاع آنطور که باید پیش نرفت. منشا افت کرد، سیامک و مصلح نیمکت نشین بودند و شجاع هم در حد توان خود ظاهر می شد.

در طول فصل خریدهای تابستانی گل های مهمی را به ثمر رساندند که شاید مهم ترینشان، گل سه امتیازی نعمتی به استقلال خوزستان، گل حساس مصلح به سپیدرود، شوت سرکش منشا به تراکتور و شاید گل سیامک نعمتی به گسترش بودند.

تا اینجای کار این 4 بازیکن روی هم 10 گل زده اند که عملکرد کاملا متوسطی به شمار می رود. منشا با چهار، خلیل زاده با سه، نعمتی با دو و مصلح با یک گل جدول گلزنان خریدهای پرسپولیس را تشکیل داده اند.

حال در روزی که قرمزپوشان پایتخت یازدهمین قهرمانی در لیگ را تجربه می کنند، باید دید شمار گل های بازیکنان جذب شده نیز به این تعداد خواهد رسید یا خیر؟

منشا و نعمتی احتمالا زوج خط حمله را تشکیل می دهند و شانس بالایی برای گلزنی دارند. احتمالا بشار نیز در این بازی به میدان خواهد رفت و شاید بتواند اولین گل فصل را به ثمر برساند.