بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پایان کار وینکو بگوویچ در سیرجان
سه شنبه, 04 اردیبهشت 1397 ساعت 10:25
پایان کار وینکو بگوویچ در سیرجان
شکست سنگین در شیراز مقابل برق نوین آخرین تیر به قلب مربی کروات و کارکشته سیرجانی ها بود تا همکاری او با این باشگاه به پایان برسد.

به گزارش "توپ 90"، وینکو بگوویچ به عنوان معدود مربیان کروات که به خوبی در فوتبال باشگاهی ایران دوام آورد و نزدیک به دو دهه مربیگری در تیم های لیگ برتری و دسته اولی را در کارنامه خود به ثبت رساند به امید رساندن تیم پرامکانات گل گهر به لیگ برتر از دو سال پیش راهی سیرجان شد و در اولین تجربه اش با این تیم در فصل گذشته فوق العاده کار کرد و تنها در گام پایانی از رسیدن به لیگ برتر بازماند.


پیرمرد کروات اما امسال نتوانست انتظارات را برآورده کند به خصوص در نیم فصل نخست که نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و عملا از گردونه مدعیان خارج شد. وینکو در نیم فصل چند تغییر در جمع دستیاران و شاگردانش ایجاد کرد تا همین شوک دوباره گل گهر را در مسیر موفقیت قرار دهد گرچه دیگر کار از کار گذشته بود و سیرجانی ها نتوانستند در رقابت با سایر مدعیان به هدف شان برسند.


وینکو که شایعات پیرامون ادامه همکاری اش با گل گهر در این هفته ها به اوج رسیده بود دیروز در شیراز مقابل برق نوین با تصمیمی که در بازی دادن به تیم دوم خود در این جدال تشریفاتی گرفت زمینه شکست سنگین 4-0 را فراهم کرد تا همین شکست سنگین و تلخ، پایانی باشد بر پرونده همکاری این مربی کروات با سیرجانی ها؛ البته اخراج بازیکن این تیم در دقیقه 30 بازی هم مزید برعلت شد تا سیرجانی ها مقابل میزبان شیرازی توانی برای فرار از این شکست سنگین نداشته باشند.