بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اس خوزستان 3 ـ سپاهان 2؛ دلفی ستاره تیم بی پول
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397 ساعت 19:36
اس خوزستان 3 ـ سپاهان 2؛ دلفی ستاره تیم بی پول
تیم فوتبال استقلال خوزستان با پیروزی 3 بر 2 مقابل سپاهان اصفهان در لیگ برتر فوتبال ایران ماندنی شد.

به گزارش "توپ 90"،  در این مسابقه در ابتدا سپاهان توسط مهرداد محمدی به گل رسید اما استقلال خوزستان با درخشش دلفی، پاس گل او به حکیم نصاری و سپس دو گل او بازی را 3 ـ 1 کرد تا تک گل علی محمدی در دقیقه 64 تغییری در بازی ایجاد نکند. استقلال خوزستان با این برد بالاتر از سپاهان در لیگ باقی ماند.هفته بیست و نهم لیگ برتر – استادیوم غدیر اهواز
یک‌شنبه دوم اردیبهشت 97 – ساعت: 18

گل‌ها: حکیم نصاری (36) یونس دلفی (49 و 62) برای استقلال – مهرداد محمدی (5) جلال‌الدین علی‌محمدی (64) برای سپاهان
داور: محمدحسن زاهدی‌فرد
کمک داوران: جلیل شعرانی و علی دودانگه
تماشاگر: هزار نفر

استقلال خوزستان:

وحید شیخ‌ویسی، علیرضا زندوی (80- محمد شریفی)، موسی کولیبالی، ابوالفضل علایی، علیرضا دغاغله، سلمان بحرانی، عادل کلاه‌کج (67- میثمدورقی)، حکیم نصاری، فرید بهزادی کریمی، یونس دلفی و جونیور مارینی


سرمربی: عبدالله ویسی

سپاهان اصفهان:

ابراهیم عالمه، ابوالحسن جعفری، عزت‌الله پورقاز، عارف غلامی، سعید آقایی، میلاد سرلک (53- حامد بحیرایی)، علی کریمی، رضا میرزایی، جلال‌الدین علی‌محمدی، مهرداد محمدی و ساسان انصاری


سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

شرح بازی:

استقلال خوزستان و سپاهان برای قطعی کردن حضورشان در فصل آینده لیگ برتر نیاز به کسب امتیاز در این مسابقه داشتند و همین امر باعث افزایش حساسیت بازی شده بود. استقلالی‌ها در غیاب چند بازیکن مصدوم و سپاهان در غیاب سیاوش یزدانی محروم گام به این مسابقه گذاشتند.

سپاهان بازی را تهاجمی آغاز کرد و در بیست دقیقه ابتدایی حملاتی روی دروازه استقلال خوزستان انجام داد که حاصل آن گل دقیقه پنجم مهرداد محمدی بود و یک بار هم وحید شیخ‌ویسی ضربه ساسان انصاری را به کرنر فرستاد.

شاگردان عبدالله ویسی از دقیقه بیست به بعد به بازی برگشتند و پس از اینکه شوت‌های راه دور سلمان بحرانی و جونیور مارینی راهی به دروازه حریف پیدا نکردند، سرانجام در دقیقه 36 تلاش آبی‌پوشان به ثمرنشست و حکیم نصاری روی حرکت دیدنی یونس دلفی گل تساوی را وارد دروازه سپاهان کرد تا این نیمه با تساوی یک – یک خاتمه پیدا کند.

آغاز نیمه دوم بر خلاف نیمه نخست با حملات استقلال خوزستان همراه بود. شاگردان ویسی خیلی زود به گل رسیدند و یونس دلفی در دقیقه 49 گل دوم را برای میزبان زد. استقلالی‌ها به همین گل بسنده نکردند و در دقیقه 62 با گل دیگری از یونس دلفی فاصله را افزایش دادند.

بازیکنان سپاهان برای جبران گل‌های خورده و فرار از شکست دست به حمله زدند و خیلی زود یکی از گل‌های خورده را توسط جلال‌الدین علی‌محمدی جبران کردند اما این گل برای کسب امتیاز کافی نبود و استقلال خوزستان با پیروزی 3 بر 2 در این مسابقه جشن ماندن در لیگ برتر فوتبال ایران را برپا کرد.

شرح گل‌ها:


0-1 (سپاهان): فرار رضا میرزایی از منطقه راست خط دفاعی استقلال خوزستان و پاس عرضی این بازیکن با ضربه تمام کننده مهرداد محمدی در دهانه‌ی دروازه‌ی میزبان تبدیل به گل اول بازی برای سپاهان شد.

1-1 (استقلال): فرار عالی یونس دلفی از سمت چپ خط دفاعی سپاهان و ارسال عرضی این بازیکن به محوطه جریمه زردپوشان با ضربه پای چپ دقیق حکیم نصاری کامل شد تا گل مساوی برای استقلال خوزستان ثبت شود.

2-1 (استقلال): پاس زیبای حکیم نصاری در فضای خالی بین مدافعان سپاهان اصفهان به یونس دلفی رسید و مهاجم جوان آبی‌پوشان خوزستان با ضربه‌ای زمینی دروازه‌ی ابراهیم عالمه را گشود تا آبی‌پوشان از تیم میهمان پیش بیفتند.

3-1 (استقلال): در پی کرنر ارسالی فرید بهزادی کریمی و ضربه سر ابوالفضل علایی توپ به یونس دلفی رسید و این بازیکن با ضربه‌ای دیدنی از درون محوطه جریمه توپ را درون دروازه سپاهان جای داد.

3-2 (سپاهان): حمله همه جانبه‌ی بازیکنان سپاهان اصفهان درون محوطه جریمه استقلال خوزستان با ضربه تمام کننده‌ی جلال‌الدین علی‌محمدی به ثمر نشست و دومین گل تیم اصفهانی رقم خورد.