بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شکست خانگی میلان برابر بنوونتوی 10 نفره
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397 ساعت 00:58
شکست خانگی میلان برابر بنوونتوی 10 نفره
میلان در دیداری خانگی برابر بنوونتو با نتیجه 1-0 شکست خورد و جایگاهش در رتبه ششم جدول هم به خطر افتاد.

به گزارش "توپ 90"، در این دیدار تیم میهمان در 10 دقیقه پایانی با یک بازیکن کمتر بازی کرد اما شاگردان گنارو گتوزو نتوانستند گل خورده را جبران کنند و بازی را واگذار کردند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

در دقیقه 16 اشتباه ریکاردو رودریگز نزدیک بود که به باز شدن دروازه میلان منجر شود اما دوناروما دروازه روسونری را نجات داد. در ادامه تیم میهمان پیش کشید و سرانجام در دقیقه 29 به گل رسید. روی پاس در عمق عالی از ویولا بود که ایملو با دوناروما تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقایق پایانی نیمه اول موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانستند به گل برسند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این تیم نتواند به گل برسد. در دقیقه 61 فرانک کسیه با یک حرکت دیدنی، چند بازیکن بنوونتو را پشت ضربه گذاشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات میلان ادامه داشت اما بازیکنان این تیم نمی توانستند از موقعیت های شان استفاده کنند. در دقیقه 80 دیاباته با دریافت کارت زرد دوم اخراج و بنوونتو 10 نفره شد.

میلانی ها از این برتری نفری استفاده کردند و فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند اما نتوانستند به گل تساوی برسند و بازی با برتری 1-0 تیم میهمان به پایان رسید.