بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش: همه ما به آرسن ونگر مدیون هستیم
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397 ساعت 00:56
کی روش: همه ما به آرسن ونگر مدیون هستیم
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش، به خداحافظی آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، از این باشگاه، واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، ونگر روز گذشته اعلام کرد که بعد از 22 سال، در پایان این فصل از آرسنال جدا خواهد شد؛ تصمیمی که دنیای فوتبال را غافلگیر کرد.

در این بین، کی روش که برای دیدن دیدار تیم های منچستریونایتد و تاتنهام در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به ومبلی رفته بود، با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش، در مورد رابطه اش با مربی فرانسوی توپچی ها و تاثیر او بر فوتبال انگلیس نوشت:

بازگشت به ومبلی و لذت بردن از این جو فوق العاده در جام حذفی در دیدار تاتنهام و منچستریونایتد. همچنین به تکامل فوتبال فکر می کنم و تصمیم اخیر آرسن ونگر و همه تاثیری که در فوتبال انگلیس داشت. من آرسن را از زمانی که در اوایل دهه 90 مربی موناکو بود می شناسم.

من در تیم ملی پرتغال بودم و بازیکنان مشترکی داشتیم و ما همیشه با احترام متقابل با هم کار کردیم. بعدا، وقتی آرسن ونگر از ناگویا گرامپوس در لیگ ژاپن جدا شد، من را به عنوان جانشینش توصیه کرد.

چند سال بعد، اینجا در انگلیس، ما در رقابت فوق العاده بین آرسنال و منچستریونایتد شرکت داشتیم. منچستریونایتد آماده بود تا به تیم اول فوتبال انگلیس تبدیل شود اما ما همیشه رابطه توام با احترام و صمیمیت با هم داشتیم.

حالا آرسن ونگر تصمیم گرفت بعد از 22 سال فوق العاده که یک رکورد در این باشگاه است، آرسنال را ترک کند. تاثیر او در آرسنال باقی خواهد ماند و همچنین در فوتبال مدرن انگلیس. ما این را مدیون او هستیم."