بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پوچتینو: تاتنهام برای قهرمانی به 4 سال دیگر نیاز دارد
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397 ساعت 00:55
پوچتینو: تاتنهام برای قهرمانی به 4 سال دیگر نیاز دارد
مائورینیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که برای جا انداختن ذهنیت پیروزی در تیمش، به 4 سال دیگر زمان نیاز دارد.

به گزارش "توپ 90"، تاتنهام امشب در دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس با نتیجه 2-1 مغلوب منچستریونایتد شد و امیدهای شان برای کسب اولین جام از سال 2008 از بین رفت.

 در این دیدار ابتدا تاتنهام با گل دله آلی پیش افتاد اما در ادامه منچستریونایتد دو بار توسط الکسیس سانچس و آندر هررا به گل رسید و توانست راهی دیدار نهایی شود.

پوچتینو که 4 سال قبل هدایت تاتنهام را برعهده گرفت، معتقد است که این تیم برای تبدیل شدن به یک مدعی جدی قهرمانی در جام های مختلف، به 4 سال دیگر زمان نیاز دارد.

او به خبرنگاران گفت:" نه، برای این دیدار افسوس نمی خوردم. فکر می کنم ما مبارزه کردیم. ما در نیمه اول کاملا بر بازی مسلط بودیم و نتیجه 1-1 ناعادلانه بود.

در نیمه دوم، آنها گل زدند و بازی مبارزه جویانه تر شد. البته متعادل بود. وقتی مقابل تیمی مانند منچستریونایتد قرار می گیرید، همیشه شانس پیروزی 50-50 است و امروز پیروزی برای آنها بود.

ما همیشه تلاش می کنیم تا چیزهایی یاد بگیریم اما در این مقطع دشوار است. مسئله یادگیری مطرخ نیست، مسئله ظرفیت شکست دادن حریف مطرح است. در غیر این صورت، ما باید به دانشگاه برویم و درس بخوانیم و درس بخوانیم...

برای ایجاد ذهنیت پیروزی، ما به چهار سال دیگر نیاز دایم. فکر می کنم تاتنهام با زمان بیشتر، با یا بدون من، به این هدف می رسد. فکر می کنم برای باشگاه مهم است که این فلسفه را حفظ کند."