بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میناوند: امیدوارم مسلمان در پرسپولیس بماند
شنبه, 01 اردیبهشت 1397 ساعت 22:30
میناوند: امیدوارم مسلمان در پرسپولیس بماند
پیشکسوت پرسپولیس می گوید برانکو و مسلمان آنقدر بزرگ هستند که اسیر حواشی نشده و به همکاری شان ادامه دهند.

به گزارش "توپ 90"، مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس در مورد دیدار تیمش مقابل السد و صعود به مرحله بعد به خبرنگار ما گفت: پرسپولیس بازی خوبی ارائه داد و توانست به خواسته های برانکو برسد. باید قبول کنیم السد هم تیم خیلی خوبی بود و در تهران نمایش فوق العاده ای داشت. روند بازی های پرسپولیس نسبت به قبل بهتر شده و ما می توانیم با تمرکز و حمایت هواداران با شکست الجزیره به دور بعد صعود کنیم.


او ادامه داد: مهمترین مزیت بازی با الجزیره این است که می توانیم در بازی برگشت میزبان باشیم و با حمایت هواداران نتیجه لازم را کسب کنیم. خیلی ها می گویند پرسپولیس دچار بهم ریختگی در ترکیب و سبک بازی اش شده اما من به هیچ عنوان این را قبول ندارم. تیم مقابل السد براساس اهدافی که داشت، ارنج شده بود. اولویت برانکو در این بازی گل نخوردن بود و همه دیدیم که خط دفاع و بیرانوند در چند صحنه فوق العاده بودند.


میناوند در خصوص حواشی پیش آمده برای پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان این تیم در دو سه سال اخیر که کنار هم هستند، فوق العاده کار کرده اند و این طبیعی است که در مقطعی دچار افت شوند. پرسپولیس بعد از قهرمانی شاید آن انگیزه همیشگی را نداشته باشد اما این دو دیدار مقابل ذوب آهن و سپیدرود می تواند حکم یک بازی تدارکاتی برای تیم داشته باشد. اگر بتوانیم بازی با الجزیره را به سلامت رد کنیم، بعد از جام جهانی با ترمیم تیم قطعا بازهم به جمع 4 تیم برتر آسیا راه خواهیم یافت.


او در مورد نیمکت نشینی مسلمان و احمدزاده در پرسپولیس گفت: به نظرم برانکو آنقدر پخته و با تجربه است که تن به حواشی ندهد. او در تیم ملی همزمان با بازیکنان بزرگی مثل دایی، کریمی و مهدی کیا کار کرده و مدیریت را به اندازه فوتبال می فهمد. من خوب می دانم که احمدزاده مصدوم بود و نتوانست مقابل السد بازی کند. ماندن مسلمان هم در پرسپولیس آرزوی قلبی من است. امیدوارم طرفین به تعامل برسند و باید قبول کنیم که برانکو در همه شرایط می خواهد بهترین تصمیم را برای پرسپولیس بگیرد.


میناوند با انتقاد از مسائلی که در مورد افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس مطرح می شود، خاطرنشان کرد: پیروانی یکی از پاک ترین افرادی است که در زندگی ام دیده ام. من پشت سر افشین نماز می خوانم و خوب می دانم شخصیت او طوری نیست که این تهمت ها را بتوانند مطرح کنند. مگر ما چند نفر آدم تحصیلکرده و کارآمد مثل افشین داریم؟ امثال دایی و پیروانی باید در این فوتبال رئیس فدراسیون شوند پس مطرح کردن چنین مسائلی جز حاشیه سازی برای پرسپولیس هدف دیگری ندارد.


پیشکسوت پرسپولیس با تاکید بر اینکه پرسپولیس فعلی می تواند بدون بازیکن خروجی به کارش ادامه دهد، گفت: به نظرم هیچ کس نباید از دایره این بازیکنان خارج شود. همه مهره هایی که در اختیار داریم می توانند عصای دست برانکو باشند. این را از روی تعصب نمی گویم، من از نزدیک در جریان کار تیم هستم. حتی وقتی ربیع خواه مصدوم شد با او تماس گرفتم و دلداری دادم. پرسپولیس برای هت تریک در قهرمانی کار سختی در پیش دارد و در فصل بعد باید علاوه بر تیم های حریف با حواشی نیز مبارزه کند.


میناوند در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فدراسیون در این مقطع زمانی با اعلام آتش بس اجازه ندهد به اسطوره های همچون علی کریمی و پیروانی بتازند. هنوز هم بر این باروم تیم ملی می تواند از گروه خودش صعود کند ولی باید به دروان پسا کی روش فکر کنیم. دنیای فوتبال به کی روش ختم نمی شود و برای تیم ملی، مربی بزرگ همیشه وجود دارد.