بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: خستگی دلیل حذف بارسلونا از اروپا نبود
جمعه, 31 فروردین 1397 ساعت 22:07
والورده: خستگی دلیل حذف بارسلونا از اروپا نبود
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا مدعی شد در بارسلونا قهرمان شدن اجباری است.


به گزارش "توپ 90"، با توجه به اینکه بارسا قاعدتا قهرمان لالیگا خواهد شد، فردا می تواند با غلبه بر سویا کوپا دلری را نیز فتح کرده و در اسپانیا دبل کند.

والورده گفت: "قهرمانی در کوپا دلری می تواند راهی برای پشت سر گذاشتن نتیجه بارسا در لیگ قهرمانان باشد. در تیمی مانند بارسلونا پیروز شدن و قهرمانی اجباری است و شما باید فاتح لالیگا، کوپا دلری و لیگ قهرمانان شوید و در باشگاه های بزرگ اوضاع همیشه اینگونه است.

فشار این فینال نیز مانند دیگر فینال هاست زیرا شما هنوز قهرمان نشده اید و 2 تیم هستند که می توانند جام را فتح کنند. شاید ما مدعی اول قهرمانی باشیم اما هنوز بازی شروع نشده است اما ما در لیگ قهرمانان نیز مدعی اصلی صعود بودیم و این اتفاق رخ نداد.

زمانی که سرمربی بیلبائو بودم غلبه بر بارسلونا را معجزه نمی دانستم اما شرایط بازی فردا اینگونه است و هر 2 تیم شانس دارند.

من به دنبال بهانه جویی نیستم و اگرچه که بازی های جام حذفی در ماه ژانویه و فوریه باعث تساوی مقابل ختافه و اسپانیول شد، اما من معتقد نیستم که خستگی دلیل اتفاقاتی است که در لیگ قهرمانان رخ داد.

تساوی 2-2 چند هفته قبل برابر سویا می تواند هشداری برای فینال کوپا دلری باشد زیرا ما در آن دیدار خیلی اذیت شدیم و سویا به پیروزی نزدیک تر بود."