بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پارس جم – نفت تهران؛ سقوط نفت در جم؟
جمعه, 31 فروردین 1397 ساعت 22:07
پارس جم – نفت تهران؛ سقوط نفت در جم؟
نفت تهران در صورت عدم برد در دیدار این هفته خود مقابل پارس جنوبی جم در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار خواهد گرفت.

به گزارش "توپ 90"، نفت تهران در این فصل بارها تغییر سرمربی را تجربه کرد و بعد از آمدن هومن افاضلی به نظر می رسید به ثبات خوبی برسد اما با چهار شکست متوالی حالا در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد.


در هفته هجدهم لیگ با تغییر مالکیت نفت تهران، هومن افاضلی به نیمکت این تیم رسید و موفق شد با کسب 2 برد و 5 تساوی ضمن جهش قابل توجه در جدول رده بندی، 7 هفته بدون باخت را تجربه کند. این مهم اعتماد به نفس نفتی ها را بالا برد و همه را امیدوار کرد که این تیم ریشه دار در لیگ برتر ماندگار شود.


اما در روزهای پایانی سال همه چیز بهم ریخت، نفتی ها با قبول شکست مقابل استقلال خوزستان به تعطیلات نوروزی رفتند و سال نو را هم با شکست برابر استقلال آغاز کردند. باخت به سایپا و پدیده شرایط را بدتر کرد و نفتی ها حالا با 24 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارند. آنها این هفته مهمان پارس جنوبی جم خواهند بود و در صورت عدم برد در این دیدار در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار خواهند گرفت.


مهمترین انتقادی که در هفته های اخیر به هومن افاضلی وارد شده، بازی ندادن به عیسی آل کثیر بهترین گلزن این تیم در این فصل با 8 گل زده است. او هفته هاست نیمکت نشین شده و در روزهایی که نفت به گل نیاز دارد، با بی اعتمادی افاضلی مواجه شده است. افاضلی با این چالش مهم روبروست و باید دید در دو دیدار حساس باقی مانده آل کثیر را به ترکیب اضافه می کند یا ترجیح وی همچنان امین منوچهری و رضا حبیب زاده جوان خواهد بود.