بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ربروف، مرد بازنده فوتبال عربستان
جمعه, 31 فروردین 1397 ساعت 17:25
ربروف، مرد بازنده فوتبال عربستان
سرمربی اوکراینی تیم الاهلی عربستان پس از حدود یک سال از این تیم جدا شد. او در مدت زمان حضور خود نتایج متوسطی گرفته بود که هرگز به مذاق مدیران الاهلی خوش نیامد.

به گزارش "توپ 90"، حدود یک سال پیش و پس از عملکرد خوب تیم الاهلی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017، مدیران این تیم به ناگاه دست به تغییر کادر فنی زدند و سرگئی ربروف(که از بازیکنان خوشنام فوتبال اوکراین محسوب می شد) را جایگزین کریستین گروس کردند که به همراه سبزپوشان موفق شده بود به نتایج خوبی دست پیدا کند.


پس از این اتفاق ربروف در اولین آوردگاه خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به میدان رفت اما در بازی های مرحله یک چهارم نهایی هرگز نتوانست از سد پرسپولیس و برانکو بگذرد تا اولین شکست مهم خود را در فوتبال عربستان بپذیرد.


ربروف که اخیرا توسط مدیران تیم الاهلی از روی نیمکت این تیم بلند شد در حدود یک سال حضور خود در فوتبال عربستان در 38 بازی به هدایت تیمش پرداخته است که در این میان آنها توانستند به 22 پیروزی، 5 شکست و 11 تساوی دست پیدا کنند. تیمش الاهلی که در دوران حضور ربروف تیمی هجومی محسوب می شد توانست در 38 بازی وی، 81 گل به ثمر برساند و البته 38 بار نیز دروازه خود را باز شده ببیند.


الاهلی با مربی اوکراینی خود در لیگ قهرمانان آسیا 2018 نیز توانست از گروه خود صعود کند و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود دقیقا در همان زمانی که سال گذشته دست به تغییر زده بود امسال نیز تاریخ را بی کم و کاست تکرار کرد.


الاهلی و ربروف در لیگ عربستان نیز نبرد شانه به شانه ای با رقیب دائمی خود داشتند و تا آخرین روز برای قهرمانی با یکدیگر جنگیدند و در نهایت این تیم الهلال بود که توانست به عنوان قهرمانی برسد و الاهلی نیز با یک امتیاز کمتر در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.