بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گرشاسبی: فکر نمی‌کنم محرمی از پرسپولیس جداشود
دوشنبه, 27 فروردین 1397 ساعت 21:29
گرشاسبی: فکر نمی‌کنم محرمی از پرسپولیس جداشود
سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید به دنبال این هستند تا بتوانند برگه ترخیص عالیشاه را هر چه زودتر بگیرند و او را به تیم اضافه کنند. 

به گزارش "توپ 90"، حمیدرضا گرشاسبی پس از پایان دیدار پرسپولیس برابر السد و در نهایت صعود این تیم در جمع خبرنگاران گفت: به همه هواداران تبریک می گویم و تشکر ویژه از هوادارانی دارم که در این باد و باران و سرما تیم شان را تنها نگذاشتند و به ورزشگاه آمدند. پرسپولیس شایسته صدرنشینی بود که به عنوان سرگروه صعود کند و خوشحالیم که در خانه خود موفق شدیم حریف را شکست دهیم. بازیکنان از جان مایه گذاشتند و خدا هم کمک کرد. 


او درباره استرس بالای خود در این دیدار گفت: هرکسی در ورزشگاه بود همین حس را داشت. بازی سرعت بالایی داشت و همانطور که دیدید هر لحظه توپ روی یکی از دروازه ها خطرساز می شد. به هر حال خوشحالیم که این موفقیت به دست آمد. 


سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره هوادارانی که به ورزشگاه آمدند گفت: مالک اصلی تیم همین هواداران هستند به ویژه کسانی که امروز به ورزشگاه آمدند و سرمای ورزشگاه را به جان خریدند و در نهایت گرمای پیروزی را به دست آوردند. 


گرشاسبی درباره بازگشت امید عالیشاه به تیم گفت: عالیشاه از 19 بهمن ماه خدمت سربازی اش تمام شده و به دنبال این هستیم تا هرچه زودتر وی را ترخیص کنیم. با باشگاه تراکتورسازی هم صحبت کردیم تا این اتفاق هرچه زودتر بیفتد. بهرحال او برای این تیم بازی نمی کند و از طرفی پنجره نقل و انتقالاتی ما هم بسته است و بنابراین امیدواریم این اتفاق بیفتد. انشالله باشگاه تراکتورسازی همکاری کند و این بازیکن که به امانت در اختیار آنها بود را به پرسپولیس برگردانند تا بتوانیم در ادامه بازی ها پشتوانه بیشتری داشته باشیم. 


او در رابطه با جدایی صادق محرمی و حضور مسئولان باشگاه دیناموزاگرب برای دیدن بازی وی گفت: بهرحال پرسپولیس تیم بزرگی است و از همه جا به دنبال بازیکنان این تیم می آیند. البته من فکر می کنم صادق پرسپولیس را ترک نمی کند؛ البته این باشگاه بزرگ است و همه بازیکنان آن هم سطح هستند و نمی توان گفت کدام یکی بهتر از دیگری است. 


او درباره اعلام کشور عمان به عنوان میزبان مراحل بعدی پس از روبرویی احتمالی با رقبای عربستانی گفت: هنوز مشخص نیست. باید با وزارت ورزش و جوانان و مسئولین و دستگاه های مرتبط با این امر مشورت کنیم و سپس نظر نهایی خود را اعلام می کنیم. 


گرشاسبی درباره محرومیت افشین پیروانی گفت: هنوز در این باره چیزی به ما ابلاغ نشده است. تا این لحظه این حکم واقعیت نداشته و آقای پیروانی همچنان به کار خود ادامه می دهد و ما هم به دنبال این هستیم تا این اتفاق نیفتد. 


سرپرست سرخ پوشان درباره بدهی های پرسپولیس گفت: جلسه ای را با آقای تاج داشتیم و همه دغدغه ها و مشکلات را به ایشان اعلام کردیم. کمر پرسپولیس از بدهی های سال های پیش در حال شکستن است و به دنبال این هستیم تا جلسات مفید بتوانیم این مشکلات را حل کنیم. 


او در پایان درباره مبلغ دریافتی از سازمان لیگ گفت: تاکنون یک ریال پول از طرف سازمان لیگ به ما داده نشده است و هر بار در این باره صحبت می کنیم، می گویند اسپانسر هنوز مبلغی را نداده است تا پولی را تقسیم کنند.