بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس در انتظار الاهلی یا الجزیره
دوشنبه, 27 فروردین 1397 ساعت 21:29
پرسپولیس در انتظار الاهلی یا الجزیره
رقابت های گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا با صدرنشینی پرسپولیس و دومی تیم السد خاتمه یافت.

به گزارش "توپ 90"، امروز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم با برگزاری دو دیدار به صورت همزمان به پایان رسید و شاگردان برانکو ایوانکوویچ با کسب یک پیروزی سخت و نفس گیر مقابل السدی‌ها موفق شدند، به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات صعود کنند.


در این دیدار حساس که در ورزشگاه آزادی و در دمای نسبتا سرد تهران برگزار شد، مرتضی پورعلی گنجی مدافع السد در دقیقه 3 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد و در ادامه شاگردان فریرا و به خصوص بونجاحِ الجزائری هر چه زدند به در بسته خورد تا نماینده قطر با دست خالی و با تقدیم کردن صدرنشینی به شاگردان برانکو ایوانکوویچ تهران را ترک کند.


در سوی دیگر دو تیم الوصل و نسف قارشی در امارات به مصاف هم رفتند که در پایان ششمین شکست هم در کارنامه نماینده امارات ثبت شد تا این تیم با ناکامی تمام مسابقات را ترک کند.


اما شاید باید نماینده ازبکستان را بدشانس هم بدانیم که در گروهی حضور داشت که دو تیم آماده پرسپولیس و السد هم بودند، تاعلیرغم  کسب 10 امتیاز از راهیابی به دور حذفی بازبماند.


حالا دو تیم پرسپولیس و السد روز آینده چشم به نبرد دو تیم الاهلی عربستان و الجزیره امارات دارند، که در گروه اول رقابت ها به مصاف هم می روند و نماینده امارات برای صدرنشینی باید حتما در خانه نماینده عربستان را شکست دهد.
گفتنی است تیم اول گروه اول مسابقات به مصاف السد می رود و تیم دوم در مقابل پرسپولیس صف آرایی خواهد کرد.