بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خلع‌سلاح الاهلی برای نبرد احتمالی با پرسپولیس
یکشنبه, 26 فروردین 1397 ساعت 15:57
خلع‌سلاح الاهلی برای نبرد احتمالی با پرسپولیس
شاگردان برانکو در صورتی که نتوانند به عنوان اول گروه خود دست پیدا کنند باید برابر تیم الاهلی عربستان قرار بگیرند. تیمی که این روزها سه بازیکن خارجی خود را از دست داده است. 

به گزارش "توپ 90"، الاهلی عربستان که این روزها در صدر جدول گروه چهارم لیگ قهرمانان به سر می برد ممکن است برای دومین سال متوالی در مرحله حذفی به پرسپولیس برخورد کند. شاگردان ربروف که در دور گروهی با تراکتورسازی ایران همگروه بودند این روزها اوضاع آشفته ای را حول خود می بینند چرا که 3 بازیکن خارجی آنها از تیم جدا شده اند و از میان پنج بازیکن خارجی این تیم تنها 2 نفر باقی مانده اند. 


در حالی که پیش از این مومن ذکریا، بازیکن مصری سبزپوشان از این تیم جدا شده بود روز گذشته ایوانس ویتواتزیدیس نیز به طور رسمی از الاهلی جدا شد. علاوه بر این دو بازیکن، بن عمر، ستاره تونسی عربستانی ها نیز پس از پایان مدت زمان قرارداد خود با تیم راهی تونس شد تا طی عمل جراحی به درمان پای آسیب دیده خود بپردازد. درباره این بازیکن هنوز مشخص نیست که بازهم الاهلی خواستار وی خواهد شد یا خیر. 


تمام این تغییر و تحولات باعث شد تا الاهلی این روزها دست خود را خالی از ستاره های خارجی ببیند و بدین ترتیب با جدایی این سه بازیکن، مهاجم سوری این تیم یعنی عمر السوما و بازیکن استرالیایی یعنی ایلیگان تنها بازیکنان خارجی ربروف هستند. 


الاهلی در صورت دوم شدن سرخ پوشان در گروه خود در مرحله یک هشتم نهایی با پرسپولیسی ها دیدار خواهند کرد و اگر این اتفاق بیفتد برای دومین بار با این تیم روبرو خواهد شد چرا که فصل گذشته نیز این دو تیم در مرحله یکچهارم نهایی به دیدار یکدیگر رفتند و البته در این میان پیروزی و متعاقب آن، صعود از آن پرسپولیسی ها شد.