بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: کوتینیو از این بهتر هم می تواند باشد
شنبه, 25 فروردین 1397 ساعت 23:08
والورده: کوتینیو از این بهتر هم می تواند باشد
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا به چند دلیل پیروزی این تیم برابر والنسیا را مهم ارزیابی کرد.

 

به گزارش "توپ 90"، بارسا امروز در دیداری که عملکرد فوق العاده ای نداشت، 1-2 والنسیا را در نوکمپ مغلوب کرد و گام بلندی برای فتح لالیگا برداشت.

پیروزی برابر والنسیا: "به دلایل زیادی این پیروزی برای ما حیاتی بود. حالا با این پیروزی ما به 7 امتیاز برای قهرمانی نیاز داریم و همچنین ما امروز یکی از رقبای مستفیم خود که فصل بسیار خوبی سپری کرده را شکست دادیم. بازگشت برای ما مهم تر از رکوردشکنی بود.

همچنین محیط باشگاه و بازیکنان این هفته ناامید و ناراحت بود اما من به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می گویم. هواداران نیز می دانستند ما به آنها نیاز داریم و بسیار تیم را حمایت کردند. حذف از لیگ قهرمانان باعث ناراحتی ما شده اما نگاه بارسلونا به آینده و دستاوردهایی که در تلاش برای کسب آن است خواهد بود. والنسیا بخت های خوبی داشت اما تراشتگن بارها ایستادگی کرد و او نشان داده سنگربان فوق العاده ای است."

عملکرد کوتینیو و دمبله: "این بازی ها برای جا افتادن کوتینیو و دمبله مناسب است و من از عملکرد هر 2 بازیکن راضی بوده و اعتقاد دارم می توانند بهتر از این هم باشند."

عملکرد لیونل مسی: "برای من، او بهترین بازیکن جهان است و باعث افتخار است که مسی بازیکن بارسلوناست. ما باید به عنوان یک تیم به راه خود ادامه دهیم زیرا ما 2 مسابقه مهم پیش رو داریم."