بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاسه صبر مدیران رئال لبریز شد
شنبه, 25 فروردین 1397 ساعت 17:20
کاسه صبر مدیران رئال لبریز شد
پس از صعود جنجالی رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان، جو منفی بی سابقه ای علیه این تیم ایجاد شده است.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید چهارشنبه شب برای هشتمین بار متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یافت. صعودی که بر خلاف تصورات، بسیار سخت و دشوار شد.

کهکشانی ها در زمین یوونتوس با سه گل پیروز شده بودند و همگان تصور می کردند که در بازی برگشت، کار راحتی برای قطعی کردن صعود خواهد داشت ولی اینگونه نشد و قهرمان ایتالیا در 61 دقیقه توانست هر سه گل خورده بازی رفت را جبران کند. در نهایت پنالتی دقیقه 98 رونالدو حکم به صعود داد. پنالتی ای که جنجال ها زیادی را در پی داشت.

پس از گذشت چند روز از آن بازی، هنوز هم در مورد تصمیم داور مبنی بر پنالتی اعلام کردن برخورد بن عطیه با لوکاس واسکز، بحث می شود و برخی پنالتی را درست می دانند و برخی دیگر خیر.

در ایتالیا و البته در برخی رسانه های اسپانیایی، قاطعانه تصمیم داور را اشتباه می دانند و کمپینی علیه این تیم ایجاد کرده اند. کمپینی که معتقد است رئال از کمک های داوری در اروپا سود می برد و ارزش های تیم زیدان را زیر سوال برده اند.

همین دیروز بود که ایسکو در توئیتر خود نسبت به یکی از برنامه های ورزشی رادیو کوپه واکنش تندی نشان داد و سیاست این برنامه در قبال رئال را شرم آور خواند. ایسکو و خیلی از رئالی ها اعتقاد دارند که این برنامه شدیدا بین رئال و بارسا تبعیض قائل می شود.

طبق ادعای مارکا، مدیران رئال نیز صبر و حوصله خود را از دست داده اند و به این نتیجه رسیده اند که نسبت به این موارد واکنش قانونی نشان دهند. همچنین باشگاه از هر بازیکنی که بخواهد از حاشیه سازان و تهمت زنندگان به رئال شکایت کند نیز حمایت کامل خواهد کرد.