بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گرد و خاک زیدان در نشست خبری بازی با مالاگا
شنبه, 25 فروردین 1397 ساعت 17:20
گرد و خاک زیدان در نشست خبری بازی با مالاگا
نشست خبری امروز زیدان که مربوط به بازی با مالاگا بود، تحت تاثیر اتفاقات بازی با یوونتوس قرار داشت.

به گزارش "توپ 90"، پس از بازی برگشت رئال و یوونتوس که کهکشانی ها با پنالتی بحث برانگیز دقیقه 98 رونالدو موفق به صعود شدند، کمپین های مختلفی علیه این باشگاه تشکیل شده و اتهامات سود بردن از داوری به رئال وارد شده است.

زیدان که در نشست خبری بازی با مالاگا شرکت کرده بود گفت:« بازی با مالاگا مثل تمام بازی هایی که پس از یک مسابقه لیگ قهرمانان پیش رو داریم دشوار است. برابر یوونتوس فشار زیادی به بازیکنان وارد شد ولی در این سه روز به خوبی ریکاوری کرده ایم و کاملا مهیای بازی فردا هستیم.»

ادعای سرقت صعود رئال از یوونتوس:« شرم آور است. هرگز فکر نمی کردم که چنین برداشتی از صعود ما شود. البته که هر کسی می تواند آنگونه که دوست دارد اظهارنظر کند ولی اینکه برخی معتقدند ما ناعادلانه صعود کردیم و از یوونتوس سرقت کرده ایم، خشمگینم می کند. واضح است که رئال مخالفان و دشمنانی دارد و این هرگز عوض نمی شود.

ما به راهمان ادامه می دهیم و ضد رئالی ها بدانند که تاریخ باشگاه را نمی توانند تغییر دهند. می توان بر ضد رئال نوشت و حرف زد ولی تاریخ باشگاه نشان می دهد که ما بهترین در دنیا هستیم. این جوی که علیه ما ایجاد شده طبیعی نیست.

پنالتی از نظر ما واضح بود و ما تا قبل از پنالتی هم شایسته به گل رسیدن برابر یوونتوس بودیم. در این چند روز زیاده از حد در مورد بازی صحبت شده است. ما بدون هیچ تردیدی شایسته صعود بودیم و به هدف مان نیز رسیدیم. اظهار نظر آزاد است ولی باز هم می گویم که وقتی صحبت از سرقت ما از یوونتوس می شود، خشمگین می شوم.»

تبعات بازی با یوونتوس:« هیچ فشاری روی ما نیست و به اینکه ممکن است در ادامه، ما از جانب داوری لطمه ببینیم، فکر نمی کنم. داور هم مثل ما انسان است و باید مثبت فکر کرد. قرار نیست به خاطر اتفاقات بازی با یوونتوس، داوری بیاید و در بازی بعدی به ما ضربه بزند.»

 

حرف های تند بوفون علیه داور:« درکش نمی کنم. حرفی است که بوفون زده و معتقدم در آن لحظات بیش از حد عصبانی بود و کنترلی روی رفتارش نداشت. در هر صورت باید احساساتش در آن شرایط را پذیرفت ولی گفتم که ما شایسته صعود در مجموع دو بازی رفت و برگشت بودیم.»