بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناامیدی مارادونا از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی!
جمعه, 03 فروردین 1397 ساعت 12:02
ناامیدی مارادونا از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی!
دیگو مارادونا فوتبالیست اسطوره ای آرژانتین که سابقه قهرمانی با این تیم در جام جهانی را دارد، شانس آلمان و اسپانیا را برای فتح جام جهانی ۲۰۱۸ بیشتر از دیگر تیم ها می‌داند.

به گزارش "توپ 90"، جام جهانی روسیه از چند ماه دیگر آغاز خواهد شد و از همین حالا تب این مسابقات، به اوج خود رسیده و اهالی فوتبال هر یک پیش بینی شان از این رقابت ها را اعلام می‌کنند. روز گذشته دیگو مارادونا در حاشیه بازی لیگ کاپ امارات اعلام کرد که شانس آلمان و اسپانیا برای قهرمانی در جام جهانی بیشتر از دیگر تیم ها است! او در حالی این صحبت را انجام داد که فوتبال دوستان آرژانتینی به قهرمانی تیمشان در روسیه بسیار امیدوارند.

مارادونا که هدایت تیم دبا الفجیره را بر عهده دارد، شب گذشته در دیدار مقابل الوحده در نیمه نهایی لیگ کاپ روی نیمکت این تیم نشست. دیداری که در آن تیگالی، ستاره آرژانتینی تیم الوحده هت تریک کرد و نتیجه بازی را رقم زد. اسطوره فوتبال آرژانتین پس از بازی با تیگالی با او دیدار کرد و بابت درخشش به او تبریک گفت.

مارادونا چند سال پیش با تیم الوصل در لیگ امارات حضور داشت و محمد رضا خلعتبری نیز زیر نظر او بود. حالا هم با تیم دبا الفجیره در این لیگ حضور دارد و چهره محبوب فوتبال دوستان اماراتی است.