بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال پورتلند تریل بلیزرز - ایندیانا پیسرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توافق پدیده با پراهیچ روزی هزار دلار
دوشنبه, 28 اسفند 1396 ساعت 16:05
توافق پدیده با پراهیچ روزی هزار دلار
مدیر امور حقوقی باشگاه پدیده از پرداخت بخشی از مطالبات ایگور پراهیچ توسط این باشگاه خبر داد.

به گزارش توپ 90، شاه‌منصوری مدیر امور حقوقی باشگاه پدیده خراسان در رابطه با توافق جدید باشگاه پدیده با ایگور پراهیچ، مدافع سابق این تیم اظهار کرد: خوشبختانه با وجود وقت کمی که تا پایان اسفندماه در اختیار داشتیم، توانستیم مذاکرات خوبی را با وکیل این بازیکن داشته‌باشیم و به توافق جدیدی دست یافتیم.

وی افزود: شرایط خاصی از نظر مالی بر باشگاه حاکم است و در ماه‌های اخیر واقعا توان پرداخت یک‌جای بدهی به ایگور را نداشتیم، اما خوشبختانه طی توافقی که با آنها داشتیم قرار شد هر ۱۰روز بخشی از طلب وی پرداخت شود. در همین رابطه امروز ۱۰ هزار دلار برای وی واریز شد.

شاه‌منصوری تاکید کرد: برای جلوگیری از هر اتفاق تلخی برای باشگاه پدیده باید به بهترین شکل ممکن این توافق جدید اجرا شود. دیگر نمی‌توانیم فکر کنیم اجرا می‌شود یا نه، زیرا وقتی نمانده و باید اجرا شود. 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مسائل مربوط به کسر ۶ امتیاز در فصل جاری، حکم بعدی فیفا می‌تواند دردسرسازتر هم باشد. از تمامی مسئولان شهر مشهد و استان خراسان درخواست می‌کنم برای حفظ این سرمایه در مشهد در این پرونده به پدیده کمک کنند.

شاه‌منصوری با رد شایعاتی مبنی بر عدم کسر امتیاز از تیم‌ها در نیم‌فصل دوم توسط فیفا گفت: چنین موردی وجود خارجی ندارد و نباید به این شایعات توجه کنیم، در زمانی‌که پرونده توسط شاکی به کمیته انضباطی می‌رود و این کمیته رایش را صادر می‌کند، حکم اجرایی است.