بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دژآگه: در دشوارترین موقعیت زندگی‌ام هستم
یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 14:49
دژآگه: در دشوارترین موقعیت زندگی‌ام هستم
کاپیتان تیم ملی امیدوار است در فرصت باقیمانده تا جام جهانی روسیه فرصت حضور در لیست کارلوس کی‌روش را به دست بیاورد.

به گزارش "توپ 90"، اشکان دژآگه، کاپیتان تیم ملی که این روزها به دلیل مصدومیت دور از میادین قرار دارد، با همکاری مستقیم سرمربیان تیم ملی ایران و باشگاه ناتینگهام فارست و همچنین کادر پزشکی هر دو تیم در حال انجام تمرینات ریکاوری است.


وینگر تیم ملی درباره آخرین شرایط خود پس از عمل جراحی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: دوران آسانی برای من نیست. فکر می کنم دشوارترین موقعیتی است که در دوران زندگی حرفه‌ای‌ام داشته‌ام. قبل از این آسیب دیدگی خیلی تلاش کردم که خودم را به انگلیس برسانم اما متاسفانه این مصدومیت پیش آمد. باید بگویم قسمت بود و آدم باید همیشه خدا را شکر کند. الان سعی می کنم که خودم را زود به شرایط خوب گذشته برسانم. در دو، سه هفته ابتدایی پس از این مصدومیت، تنها با خانواده ام صحبت می کردم و حتی در اینستاگرام هم فعالیتی نداشتم چون برای خودم و پای مصدومم وقت می خواستم تا دوباره قوی برگردم.


دژاگه با بیان اینکه این مصدومیت همچون یک شوک برای من بود، ادامه داد: با این حال الان می توانم درباره آخرین وضعیتم بگویم که هر روز زیر نظر تیم ملی و باشگاه ناتینگهام فارست در لندن کار می کنم و با هم رو به جلو حرکت می کنیم. تیم ملی و کارلوس کی روش خیلی به من می رسند و حمایتهای سرمربی تیم ملی انرژی خیلی مثبتی را به من داده است. کی روش و کارانکا با هم کار می کنند تا من بتوانم به زودی خودم را به شرایط خوب برسانم. آنها هم به من کمک می کنند و هم حمایت لازم را از من داشته اند و فیزیوتراپ تیم هم پشت من است و روی من کار می کند.


وی با بیان اینکه این خواست خداست که من بتوانم خودم را به جام جهانی برسانم یا نه، گفت: امیدوارم همه چیز ان شاءالله به خوبی انجام شود. هنوز تا جام جهانی زمان وجود دارد و من هر کاری انجام می دهم که بتوانم خودم را برای کمک به تیم ملی برسانم.


دژاگه در پایان گفت: این شرایط آسان نیست اما با کمک تیم ملی و میکاییل که کمک خیلی بزرگی به من کرده و همینطور ساپورت باشگاه و پزشک جراحم، روند خوبی را طی می کنم و تمام تلاشم را می کنم که خودم را برای کمک به تیم ملی برسانم.