بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون - یوتا جاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چرا انصراف راه آهن جدی نیست
یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 14:49
چرا انصراف راه آهن جدی نیست
در شرایطی تیم فوتبال راه آهن از کناره گیری مسابقات لیگ یک سخن گفته که نتایج دیدارهای پیش روی این تیم می تواند سرنوشت صعودکننده ها به لیگ برتر را تغییر دهد.

به گزارش "توپ 90"، روز گذشته تیم فوتبال راه آهن در بوشهر با نتیجه 3 بر 2 مقابل ایرانجوان شکست خورد تا حداقل امیدهای این تیم برای بقاء نیز به یاس تبدیل شود و آنها 6 هفته به پایان مسابقات به دسته دوم سقوط کنند.


راه آهن پس از سقوط به دسته یک فوتبال کشور همیشه با مشکلات مالی روبرو بوده است و این مشکلات در نهایت سبب سقوط این تیم به دسته دوم شد.


پس از قطعی شدن سقوط راه آهن در اقدامی که معلوم نیست به دلیل عصبانیت سرمربی راه آهن محسن بیاتی نیا بوده یا استراتژی این مربی برای بیشتر کردن توجهات به سمت تیم خود، این مربی اعلام کرد که تیمش در ادامه مسابقات به دلیل نداشتن بودجه نمی تواند حضور داشته باشد.


این در شرایطی است که راه آهن در هفته بیست و نهم باید به مصاف خونه به خونه برود که یکی از اصلی ترین مدعیان لیگ برتری شدن است و پس از دیدار برابر آلومینیوم اراک، گل گهرسیرجان، ملوان بندرانزلی و شهرداری تبریز باید در آخرین دیدار به مصاف نساجی مازندران برود که این تیم نیز یکی از شانس های صعود در فاصله 6 هفته مانده به پایان رقابت ها است. ضمن اینکه مصاف این تیم با شهرداری تبریز به صورت مستقیم در تعیین سقوط کننده سوم مسابقات نقش خواهد داشت.


با تمام این تفاسیر می توان به این نتیجه گیری رسید که راه آهن مسابقات را ادامه خواهد داد؛ چرا که در صورت انصراف آنها، این تیم با جریمه از سوی سازمان لیگ طبق قوانین موجود روبرو می شود و به جای حضور در دسته دوم، باید در دسته سوم حضور پیدا کند.