بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصراف راه آهن از ادامه مسابقات لیگ یک
شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 23:06
انصراف راه آهن از ادامه مسابقات لیگ یک
محسن بیاتی نیا اعلام کرد که راه آهن به دلیل مشکلات مالی در شش مسابقه باقی مانده لیگ یک شرکت نمی کند.

به گزارش "توپ 90”، محسن بیاتی نیا شامگاه شنبه پس از شکست 3 بر 2 تیمش در برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: این تیم از لحاظ مالی پولی برای ادامه کار ندارد تا جایی که بازیکنان تیم برای رفتن به شهرهای محل برگزاری بازی ها نیز با مشکل مواجه شده اند.


وی بیان کرد: در ادامه بازی ها لیگ دسته یک تیمی به نام راه آهن در بازی ها حضور نخواهد داشت مگر اینکه کسی به کمک این تیم بیاید و حمایت مالی از تیم داشته باشد.


بیاتی نیا افزود: تا به اینجای کار نیز تلاش زیادی داشتیم ولی با این حال دیگر توان ادامه راه نداریم.


وی در ارتباط با بازی تیم های راه آهن - ایرانجوان نیز اظهارداشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به زمین مسابقه پا گذاشته بودند.


بیاتی نیا ادامه داد: تیم راه آهن از شایستگی های بالایی برخوردار است ولی مشکلات مالی تمام توان این تیم را گرفته است.


وی افزود : تیم راه آهن جوان گرایی خوبی داشته تا جایی که دروازه بان و یکی از بازیکنان خط دفاعی که امروز برابر ایرانجوان به میدان رفتند تنها ۱۷ سال سن داشتند و مابقی آنها نیز بیشترشان زیر ۲۳ ساله بودند.


بیاتی نیا بیان کرد: شرایط راه آهن با سایر تیم های لیگ یک بسیار متفاوت است تا جایی که هیچ تیمی تاکنون به اندازه راه آهن دچار مشکلات مالی نشده است.


وی در ارتباط با هواداران فوتبال دوست بوشهر نیز گفت: برای شهری که از کیفیت فوتبالی و قدمت بسیار بالایی برخوردار است انتظار می رود هواداران تیم های آن احترام بیشتری به تیم های حریف قائل و به آنها ناسزا نگویند.