بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال پورتلند تریل بلیزرز - ایندیانا پیسرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راه آهن به سرنوشت پاس دچار شد!
شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 18:50
راه آهن به سرنوشت پاس دچار شد!
تیم راه آهن در پایان هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک به دسته دوم سقوط کرد.

به گزارش "توپ 90"، امروز و در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک تیم راه آهن در بوشهر میزبان ایران جوان بود و در پایان با شکست 3 بر 2 زمین مسابقه را ترک کرد.


این شکست سبب شد تا راه آهنی ها که پیش از این نیز به عنوان سقوط کننده اول به آنها نگریسته می شد، دیگر روی کاغد هم شانسی برای ماندن نداشته باشند و 6 هفته مانده تا پایان رقابت ها سقوط آنها قطعی شود.


باشگاه فوتبال راه‌آهن در سال ۱۳۱۶ در تهران بنیاد نهاده شد و یکی از نخستین باشگاه‌های فوتبال در ایران و از دیرپاترین باشگاه‌های کنونی فوتبال ایران است که به گونه پیوسته در فوتبال تهران و ایران حضور داشته‌است.


این تیم در پایان لیگ برتر پانزدهم به دسته یک فوتبال ایران سقوط کرد و سال گذشته نیز در هفته های پایانی از سقوط گریخت، اما در فصل جاری رقابت های لیگ یک آنها از همان روزهای ابتدایی با مشکلات مالی و مدیریتی بسیاری دست و پنجه نرم کردند و پس از اینکه سیروس دین محمدی تیم را به محسن بیاتی نیا تحویل داد، این بازیکن سابق استقلال هم نتوانست مانع سقوط آنها شود.


در پایان هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک تیم راه آهن با 22 شکست، 4 تساوی و تنها 2 پیروزی 10 امتیازی است و با توجه به فاصله این تیم با تیم پانزدهم جدول رده بندی که ماشین سازی با 29 امتیاز است، این تیم در صورت کسب پیروزی در هر 6 مسابقه باقی مانده نیز 28 امتیازی می شود و شانسی برای بقاء ندارد.


پس از سقوط تاسف بار تیم پاس تهران به رقابت های دسته پایین تر فوتبال کشور و حضور در دسته سوم، حالا راه آهن که یکی دیگر از تیم های ریشه دار فوتبال ایران و تهران بود، در مسیر پاس قرار گرفته و با توجه به مشکلات زیادی که این تیم از لحاظ مالی با آنها روبرو است، پیش بینی سقوط ادامه دار این تیم کار چندان دشواری نخواهد بود، مگر اینکه نگاه مسئولان فوتبال در استان تهران نسبت به این تیم و اهدافش تغییر کند.