بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هشدار توتی به بارسلونا برای دیدار با رم
جمعه, 25 اسفند 1396 ساعت 18:34
هشدار توتی به بارسلونا برای دیدار با رم
فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم، به بازیکنان بارسلونا هشدار داد که باید نگران روبرو شدن با جالوروسی در لیگ قهرمانان باشند.

به گزارش "توپ 90"، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز برگزار شد و رم برای رسیدن به نیمه نهایی باید بارسلونا را از پیش رو بردارد. در حالی که بسیاری صعود بارسا به مرحله بعد را قطعی می دانند؛ اما توتی معتقد است که تیمش از پیش باخته نیست.

او به خبرنگاران گفت:" خوشحالم که در بین 8 تیم برتر اروپا هستیم. در این مرحله، همه حریفان دشوار هستند؛ اما ما با خیال راحت و آرامش پای به این دیدار می گذاریم. ما می دانیم که بارسلونا یکی از بهترین تیم های اروپاست؛ اما می دانیم که می توانیم مقابل آنها خوب بازی کنیم.

روی کاغذ، سویا و لیورپول حریفان راحت تری بودند؛ اما اینطور نیست. شرایط در زمین متفاوت است. بقیه هم مطمئنا باید نگران روبرو شدن با رم باشند. ما می خواهیم بازی خودمان را انجام بدهیم و نشان بدهیم که می توانیم با بارسا هم رقابت کنیم.

همه انتظار دارند بارسا صعود کند اما آنها مقابل یک تیم فوق العاده قرار می گیرند. فوتبال فوق العاده است، به ویژه در دیدارهایی مانند این."