بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی العین 3 - تیم ولینگتون 3 +پنالتی (جام‌باشگاه‌های‌جهان)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توقف یکباره صدرنشین جدول لیگ و آقای گل!
سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 15:23
توقف یکباره صدرنشین جدول لیگ و آقای گل!
تیم صدرنشین لیگ دسته اول و آقای گل این رقابت‌ها هر دو در بدشانسی موفقیت قرار دارند و چند هفته‌ای است که نتوانستند فروغ نیم فصل اول را داشته باشند. 

به گزارش توپ 90، فرشید پاداش مهاجم تیم فوتبال شهرداری ماهشهر که با 13 گل در صدر جدول آقای گلی رقابت‌های لیگ دسته اول قرار دارد 7 هفته‌ای است که نتوانست این عدد را جابجا کند و در مقابل نفت‌مسجدسلیمان تیم صدرنشین جدول لیگ یک هم با چنین معضل مواجه است. 


نیم فصل دوم لیگ یک با تحولاتی بزرگ آغاز شده و در ادامه شگفتی‌هایی را شاهد هستیم که شاید کمتر طی این مدت با آن روبه‌رو شده باشیم، درجا زدن تیم صدرنشین و صدرنشین آقای گل  لیگ آن هم در حالی که هم نفت‌مسجدسلیمان و هم فرشید پاداش در نیم فصل اول با نتایج و گلزنی‌های دور از تصور خیلی خوب خوش درخشیده‌اند. اما در نیم فصل دوم انگار یک سرعت‌گیر در مسیر موفقیت آنها قرار گرفته و آنها دیگر نمی‌توانند آن فروغ ابتدای فصل را داشته باشند.


فرشید پاداش در نیم فصل دوم تنها 3 گل آن هم در دو بازی برای تیمش به ثمر رسانده است و نفت‌مسجدسلیمان هم در 10 بازی گذشته تنها 15 امتیاز کسب کرده است و این آمار خوبی نه برای پاداش و نه برای نفت به حساب می‌آید و حالا هم نفت مسجد سلیمان و هم پاداش از سوی سایر مدعیان تحت فشار قرار دارند.


در حال حاضر شاهین مجیدی بازیکن فجرسپاسی با 11 گل، نزدیکترین تعقیب‌کننده به پاداش است و پشت سر او اویس کرد جهان از ایران جوان بوشهر و شاهین شفیعی از اکسین با 11 گل قرار دارند. ضمن اینکه روح الله باقری مهاجم آماده خونه به خونه نیز با 9 گل در تعقیب این مدعیان است.


در جدول رده بندی لیگ نیز روز به روز شرایط پیچیده تر و حساس تر می شود؛ خونه به خونه در صورت پیروزی برابر آلومینیوم می تواند به یک امتیازی نفت مسجد سلیمان برسد و سایر مدعیان نیز با تمام تلاش خود در تعقیب این تیم هستند.


در نهایت باید منتظر 6 هفته پایانی و واکنش نفت مسجد سلیمان و همینطور فرشید پاداش به اتفاقاتی باشیم که موقعیت آنها را به شدت به خطر انداخته است.