بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.ا.ک لارناکا 1 - بایرلورکوزن 5

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوچ کی‌روش به سرزمین کانگوروها منتفی شد
پنجشنبه, 17 اسفند 1396 ساعت 14:18
کوچ کی‌روش به سرزمین کانگوروها منتفی شد
فدراسیون فوتبال استرالیا در اقدامی جالب توجه سرمربی جدید کانگوروها بعد از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را معرفی کرد.

به گزارش "توپ 90"، در شرایطی که یک ماه قبل استرالیایی ها بعد از ماه ها مذاکره و گمانه زنی هدایت کانگوروها در جام جهانی را به برت فان مارویک هلندی سپردند فدراسیون فوتبال این کشور امروز در اقدامی جالب توجه سرمربی جدید خود بعد از روسیه 2018 را معرفی کرد تا با این اقدام پرونده کوچ احتمالی سرمربی پرتغالی ایران به استرالیا به عنوان یکی از جدی ترین گزینه ها بسته شود.


گراهام آرنولد سرمربی تیم فوتبال اف‌سی سیدنی، بعد از جام جهانی 2018 روسیه، هدایت تیم ملی استرالیا را برعهده خواهد گرفت. این مرد 54 ساله که فصل گذشته با اف‌سی سیدنی قهرمان لیگ استرالیا شد، هدایت تیمی را برعهده خواهد گرفت که 54 بار پیراهن آن را پوشیده و 19 گل هم برای آن به ثمر رسانده است.


آرنولد پیش از این طی دو دوره سابقه کار در کادر فنی تیم ملی استرالیا را داشته است. او در فاصله سال‌های 2006 تا 2007 سرمربی این تیم بود که در آن مدت تیمش در 9 بازی تنها 3 پیروزی کسب کرد و متحمل 5 باخت شد. آرنولد همچنین در فاصله سال‌های 2008 تا 2010 به عنوان دستیار در کادر فنی تیم ملی استرالیا حضور داشت.


استرالیا در جام جهانی 2018 روسیه با هدایت برت فن‌مارویک هلندی رقابت خواهد کرد و پس از پایان رقابت‌ها کار خود را زیر نظر سرمربی بومی استارت می زند تا برای حضور در جام ملت های 2019 امارات و دفاع از عنوان قهرمانی آماده شود.