بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسپانیا و CR7؛ دو مانع بزرگ شاگردان کی روش
پنجشنبه, 17 اسفند 1396 ساعت 14:18
اسپانیا و CR7؛ دو مانع بزرگ شاگردان کی روش
در فاصله کمتر از چهار ماه تا آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه سایت معتبر پرتغالی در گزارشی به وضعیت تیم های حاضر در گروه B پرداخت و ادعای جالبی پیرامون ایران مطرح کرد.

به گزارش "توپ 90"، سایت copadomundo.uol پرتغال امروز در ادامه گزارش های حاشیه ای خود از رقابت های جام جهانی روسیه به بررسی وضعیت گروه B پرداخت جایی که تیم ملی پرتغال باید به مصاف رقبایی همچون اسپانیا، مراکش و ایران برود.


در این گزارش نویسنده با اشاره به این که تیم ملی ایران در رقابت های روسیه شاید شانس چندانی برای موفقیت نداشته باشد اما از حمایت طرفداران میزبان برخوردار خواهد بود، نوشت:« ایران از نام های بزرگ و سرشناسی در ترکیب خود بهره نمی برد و در تمام ادوار جام جهانی هم موفق به خلق شگفتی نشده است با این حال آنها امید دارند این بار در روسیه حمایت پرشمار فوتبالدوستان روسی را پشت سر خود داشته باشند چون نماینده های زیادی در باشگاه های روسی دارند از جمله سردار آزمون که خیلی ها به او دل بسته اند».


این سایت ادامه داد:« آزمون در کنار عزت الهی و میلاد محمدی سه ایرانی شاغل در لیگ برتر روسیه هستند که توسط سرمربی پرتغالی به تیم ملی دعوت می شوند. بازیکنانی که در روبین کازان، آمکار و احمت گروژنی بازی می کنند و سرشناس ترین آنها سردار آزمون است که با روستوف در فوتبال اروپا برای خود اسم و رسمی رقم زد».


سایت copadomundo.uol در ادامه نقل قولی از کارلوس کی روش با این مضمون منتشر کرد:« در حال حاضر 60 درصد تیم ما بر پایه لژیونرهای اروپایی است که از سال 2011 رشد خوبی در ایران داشته است. در حال حاضر حضور بازیکنان ما در فوتبال روسیه می تواند یک نقطه اطمینانی برای ایجاد رابطه خوب میان دو کشور و تمایل بیشتر روس ها برای حمایت از ایران در بازی های دشوار گروه است».


این سایت پرتغالی در ادامه تحلیل خود از شرایط ایران در جام جهانی 2018 به دو مانع بزرگ پیش روی کی روش و شاگردانش در راه خلق شگفتی در روسیه اشاره و نوشت:« ایران کار خود را با شیرهای شمال آفریقا یعنی مراکش استارت می زند اما موانع اصلی پیش روی این تیم در بازی دوم و سوم خواهد بود جایی که باید به مصاف اسپانیا و بعد هم CR7 با پرتغال بروند، بازیکنی که شاگرد کارلوس کی روش بوده و این روزها به افتخارات بزرگی رسیده است».