بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال دیترویت پیستونز - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امیدواری رئال به تکرار خاطره خوش سن پائولو
سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 18:03
امیدواری رئال به تکرار خاطره خوش سن پائولو
رئال مادرید در شرایطی تقریبا مشابه فصل گذشته خود در چنین مقطعی قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، فصل گذشته رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به ناپولی برخورد کرد. در بازی رفت که در برنابئو برگزار شد، رئال خیلی زود و در دقیقه 7 از حریف عقب افتاد؛ ولی سپس بنزما، کروس و کاسیمیرو ورق را برگردانند و رئال با برتری 3-1 و توپ پر به بازی برگشت رسید.

در بازی برگشت در سن پائولو، رئال بازهم ابتدا از حریف ایتالیایی گل خورد؛ ولی با درخشش راموس توانست جبران کرده و در مجموع با پیروزی 6-2 راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد.

 

 

 

 

امسال هم رئال در یک هشتم نهایی ابتدا میزبان شد و در بازی رفت توانست با نتیجه 3-1 بر پی اس جی غلبه کند. کهکشانی ها مثل پارسال ابتدا عقب افتادند؛ ولی سپس در ادامه به سه گل دست یافتند.

آنها امشب در پاریس باید از پشتوانه خوب برتری 3-1 بازی رفت خود دفاع کنند و امیدوارند که خاطره خوب ناپولی تکرار شود؛ هرچند که پی اس جی حریفی به مراتب قدر تر از تیم ایتالیایی است.

 

در 79 درصد مواقع، رئال پس از برتری 3-1 خانگی بازی رفت، توانسته راهی دور بعد شود؛ ولی به یاد داشته باشیم که در اوایل دهه 90 میلادی، کهکشانی ها پس از برتری 3-1 بازی رفت برابر پی اس جی، در بازی برگشت 4-1 شکست خورده و حذف شدند.