بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.ا.ک لارناکا 1 - بایرلورکوزن 5

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تراکتورسازی، گل‌نزن ترین تیم فوتبال آسیا
سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 10:47
تراکتورسازی، گل‌نزن ترین تیم فوتبال آسیا
تراکتورسازی در کنار الهلال عربستان تنها تیم‌هایی هستند که تا اینجای لیگ قهرمانان آسیا گلی به ثمر نرسانده‌اند.

به گزارش "توپ 90"، تراکتورسازی در سومین بازی خود از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات قرار گرفت و به تساوی بدون گل رسید. تراکتورسازی که دو مسابقه قبلی را با نتایج یک بر صفر و 3 بر صفر مقابل الاهلی عربستان و الغرافه قطر واگذار کرده بود، در بازی با الجزیره امارات هم نتوانست دروازه حریف را باز کند تا رکورد عجیب و غریب 3 بازی بدون گل زده را برای خود ثبت کند و از این حیث گل‌نزن ترین تیم لیگ قهرمانان آسیا لقب بگیرد.


با بررسی شرایط 32 تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به این نتیجه می‌رسیم که به غیر از تراکتورسازی ایران، الهلال عربستان و کیچه هنگ‌کنگ هم تاکنون در این مسابقات گلی به ثمر نرسانده‌اند اما فقط تراکتورسازی در این بین 3 بازی انجام داده است. به عبارت بهتر نماینده هنگ‌کنگ و الهلال عربستان در مسابقاتی که فردا و پس فردا برگزار می‌شود این شانس را دارند تا گل بزنند و عدد صفر را از کنار گل‌های زده‌شان پاک کنند.


با این تفسیر تراکتورسازی را می‌توان گل‌نزن ترین لیگ قهرمانان آسیا توصیف کرد. در بازی های گذشته تراکتورسازی این تیم موقعیت های زیادی به دست آورده اما مهاجمان این تیم یکی پس از دیگری آنها را از دست دادند تا اکنون چنین شرایطی برایشان پیش بیاید.